صفحه اصلی » فرهنگ و اندیشه » پایتخت ۷ چگونه ساخته خواهد شد؟/ از دستمزد میلیاردی آقای بازیگر تا زمان پخش نامعلوم

پایتخت ۷ چگونه ساخته خواهد شد؟/ از دستمزد میلیاردی آقای بازیگر تا زمان پخش نامعلوم

رایزنی‌ها برای ساخت سری هفتم سریال پایتخت همچنان ادامه دارد اما زمزمه های مختلفی درباره حواشی ساخت پایتخت به گوش می رسد.

تاریخ انتشار: ۱۲:۲۹ - سه شنبه ۱۳۹۹/۰۹/۴

به گزارش صاحب نیوز؛ سریال پایتخت همواره یکی از مجموعه های مطرح صدا و سیما بوده که بلافاصله بعد از تمام شدن هر فصل، گمانه زنی ها برای ساخت فصل بعدی این سریال در محافل مختلف شکل می گیرد.

پس از ناتمام ماندن فصل ششم سریال پایتخت به بهانه شیوع ویروس کرونا، حالا زمزمه هایی درباره ساخت سریال پایتخت ۷ به گوش می رسد.

ظاهرا بنابر تصمیمات گرفته شده، قرار است این فصل از پایتخت مانند فصل ششم، زیر نظر بخش بازرگانی سازمان صدا و سیما تولید شود.

نکته قابل توجه اینکه قرار گرفتن ساخت این سریال زیر نظر بخش بازرگانی سازمان، احتمالا منجر به حاشیه هایی می شود که فصل ششم پایتخت نیز با آن دست به گریبان بود؛ حاشیه هایی مانند عدم نظارت بر محتواهای پخش شده و ناتمام ماندن سریال.

همین حاشیه ها باعث شد تا رئیس سازمان صدا و سیما رسما در نامه ای ضمن انتقاد از برخی محتواهای پخش شده، درخواست پیدا کردن عوامل نفوذی را مطرح کند.

البته این تنها زمزمه شنیده شده از پایتخت ۷ نیست؛ ظاهرا یکی از عوامل تاثیرگذار ساخت سریال که جزو بازیگران اصلی نیز هست، درخواست مبلغ هنگفتی برای حضور در فصل جدید این سریال کرده است.

گفته می شود آقای بازیگر تقاضای مبلغ ۷ میلیاردی برای حضور در این سریال را مطرح کرده؛ البته مذاکرات برای اصل ساخت سری جدید و همچنین مبلغ دستمزد عوامل و … همچنان ادامه دارد.

نکته دیگر قابل توجه زمان پخش این سریال است که همچنان مذاکره برای آن ادامه دارد؛ به دلیل آماده شدن سریال «نون خ ۳» احتمالا این سریال کاندید اصلی پخش نوروزی تلویزیون خواهد بود و پایتخت در صورت ساخته شدن، در موعد دیگری پخش خواهد شد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد