صفحه اصلی » تولیدی » آدرس غلط مذاکره یکی از کیدهای دشمنان در برابر ملت ایران

کارشناس مسائل سیاسی مطرح کرد؛

آدرس غلط مذاکره یکی از کیدهای دشمنان در برابر ملت ایران

کارشناس مسائل سیاسی گفت: کید، فریب و حیله دشمن در عرصه های مختلف در 42 سال از نقلاب اسلامی ایران صورت گرفته است و از سویی با تحریم اقتصادی و جنگ نرم و رسانه ای دشمن در تلاش است که در قدم اول ملت ما را تحقیر کنند.

تاریخ انتشار: ۱۲:۰۴ - چهارشنبه ۱۳۹۹/۰۹/۵

محسن نصری در گفت و گو با خبرنگار صاحب نیوز اظهار کرد: کید، فریب و حیله دشمن در عرصه های مختلف در 42 سال از نقلاب اسلامی ایران صورت گرفته است و از سویی با تحریم اقتصادی و جنگ نرم و رسانه ای دشمن در تلاش است که در قدم اول ملت ما را تحقیر کنند.

کارشناس مسائل سیاسی تصرح کرد: دشمن تلاش کرده «ما می توانیم» که یک دستاورد بزرگ انقلاب اسلامی است را از ملت ما گرفته و خود باوری را از ملت دور کنند.

وی افزود: همچنین دشمن تلاش می کند آدرس غلط به ملت بدهد و حل مشکلات اقتصادی کشور را به مذاکره، گفت و گو و توافق با آمریکا گره بزند و به جای اینکه مردم به توان و ظرفیت داخلی خود و جامعه تکیه کنند و با مدیریت جهادی و الگو گیری از شهدای عمل کنند، آدرس غلط را دنبال کنند.

نصری ادامه داد: یکی دیگر از حرکت ها و حیله و نیرنگ دشمن این است که با حرکت رسانه ای باورهای ملت ما که محور اسلامی را از ما بگیرد و تلاش خود را انجام دهد تا مسیر انقلاب اسلامی  که در گام دوم انقلاب به سوی ظهور امام زمان خواهیم رفت، را از ملت ما بگیرند.

محسن نصری عنوان کرد: رهبر معظم انقلاب چند سال پیش و در سفر استانی در آدربایجان و در شهر تبریز فرمودند هر کس قلبش برای سربلندی ایران می تپد بسیجی است؛ یک تفکر بسیجی داریم که هر کس دغدغه سربلندی و عظمت ملت ایران و انقلاب اسلامی را دارد، بسیجی است.

وی ادامه داد: اگر این فرد در سازمان بسیج عضو شود و آموزش ببیند و بهتر است اما خطاب مقام معظم رهبری به بسیجی به نوعی خطاب به عموم جامعه است.

این کارشناس سیاسی تصریح کرد: نسل جوان که بخش زیادی از آن در بسیج دانشجویی، دانش آموزی، طلاب، نخبگان و اقشار عضو هستند این ها رسالتشان یک نقش محوری است به همین جهت است  که در بیانیه گام دوم انقلاب مقام معظم رهبری 41 بار واژه جوان را به کار می برند.

وی افزود: نسل جوان و بسیجی ما که امروز میراث دار حماسه شهدای بسیجی در انقلاب و دفاع مقدس و شهدای مدافع حرم است، قطعاً رسالت و وظیفه بیشتری دارد، از این رو مقام معظم رهبری در هفته بسیج، بسیجی را که با تعبیری یعنی عموم مردم و با تعبیر دیگری یعنی جوانان پرشور انقلابی هستند را مورد خطاب قرار داده اند

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد