صفحه اصلی » اجتماعی » اعمال قانون بیش از 1000 خودروی متخلف از ابتدای طرح ممنوعیت ترددها تاکنون

اعمال قانون بیش از 1000 خودروی متخلف از ابتدای طرح ممنوعیت ترددها تاکنون

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی فرماندهی انتظامی استان گفت : از ابتدای شروع طرح ممنوعیت ترددها در شهر اصفهان تاکنون بیش از 1000 خودرو که مصوبات طرح را رعایت نکرده اند توسط دوربین های ثبت تخلفات و ماموران پلیس جریمه شده اند.

تاریخ انتشار: ۱۳:۱۰ - چهارشنبه ۱۳۹۹/۰۹/۵

به گزارش صاحب نیوز؛ سرهنگ محمدرضا محمدی گفت: پلیس مصوبات ستاد مقابله با کرونا را اجرایی می کند و از شروع طرح ممنوعیت خروج خودرو با پلاک بومی از شهر اصفهان و ورود خودرو با پلاک غیر بومی به این شهر بیش از یک هزار خودرو توسط دوربین های ثبت تخلفات رانندگی و ماموران پلیس جریمه شده اند .

وی افزود: تردد وانت بار ، تاکسی و تاکسی های اینترنتی بعد از ساعت 9 شب بلامانع است و دیگر خودروهای شخصی مورد اعمال قانون قرار می گیرند.

این مسئول انتظامی بیان کرد: همچنین مشاهده شده افرادی پلاک خودرو را که هویت خودرو است تغییر یا مخدوش می کنند که این عمل جرم است و افرادی که مرتکب آن شوند برای اقدامات قانونی به مراجع قضائی معرفی می شوند.

رئیس پلیس راهور اصفهان بار دیگر از همکاری و تعامل مردمی فهیم اصفهان با پلیس تقدیر کرد و گفت: امیدواریم با رعایت مصوبات ستاد مقابله با کرونا و کاهش ترددها می توانیم زنجیره اتصال این بیماری را قطع و به حافظان سلامت کمک کنیم.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد