صفحه اصلی » اجتماعی » 18 سری جهیزیه به نوعروسان نایین اهدا شد

18 سری جهیزیه به نوعروسان نایین اهدا شد

همزمان با هفته بسیج در راستای ترویج ازدواج آسان و عمل به سبک زندگی اسلامی ایرانی 18 سرویس جهیزیه به ارزش تقریبی چهارمیلیارد هشتصد میلیون ریال به زوجین اهدا شد.

تاریخ انتشار: ۱۳:۴۷ - چهارشنبه ۱۳۹۹/۰۹/۵

به گزارش صاحب نیوز؛ سرهنگ محسن مهدی زاده در آیین اهدای 18 سری جهیزیه به نوعروسان نایین گفت: به مناسب هفته بسیج در چهل ویکمین سالگرد هفته بسیج در راستای ترویج ازدواج آسان و عمل به سبک زندگی اسلامی ایرانی 18 سرویس جهیزیه به ارزش تقریبی چهارمیلیارد هشتصد میلیون ریال به زوجین اهدا شد.

وی افزود: این جهیزیه ها به همت خیران و خانواده های و همکاری کمیته امداد امام خمینی(ره) در روز پنج آذر 99 با حضور فرماندهی سپاه و تنی چند از مسئولان در سالن شهدای سپاه نایین برگزارشد؛ همچنین دویست کمک های معیشتی به ارزش سیصد میلیون ریال بین نیازمندان توزیع شد.

فرمانده ناحیه مقاومت نایین در آیین اهدای این جهیزیه ها با تاکید بر اینکه کمک به ازدواج جوانان نیازمند یکی از مهم ترین اهداف سپاه است، گفت: در همین زمینه در مناسبت های مختلف و با کمک خیرین و بسیج جهیزیه ها با کیفیت مناسب تهیه و تحویل نوعروسان می‌شود.

وی اظهار کرد: توسعه و ترویج ازداوج آسان، کمک به زوج‌هایی که دارای مشکلات اقتصادی و مالی هستند، از اهداف تهیه و توزیع این جهیریه ها است.

مهدی زاده با بیان اینکه بسیج و سپاه در ایام قرنطینه کرونا توجه ویژه‌ای به آسیب دیگان کرونایی خواهد داشت، افزود: در همین راستا پایگاه های بسیج در نقاط مختلف شهرستان بسته های غذایی و لوازم التحریر تهیه و به خانواده های مدنظر اهدا شد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان نایین در پایان گفت: در مرحله اول و دوم اجرای رزمایش مومنانه هفت هزار بسته کمک معیشتی به ارزش ۳۰ میلیارد ریال بین نیازمندان این شهرستان توزیع شد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد