صفحه اصلی » آخرین اخبار ایران و جهان » تحریف، یکی از مصادیق کید شیطان

تحریف، یکی از مصادیق کید شیطان

نباید فراموش کرد که کید دشمن می تواند با ظاهرهای گوناگونی بروز و ظهور پیدا می کند و تحریف که مجدداً یکی از مسائل فوق العاده مهم و مطرح شده از سوی رهبر معظم انقلاب است، یکی از جلوه های کید به شمار می رود.

تاریخ انتشار: ۱۶:۵۷ - چهارشنبه ۱۳۹۹/۰۹/۵

صاحب نیوز – محسن افتخاری / در این چند سالی که از انقلاب اسلامی ایران می گذرد دشمن از هر حربه و کیدی برای ضربه زدن و براندازی نظام جمهوری اسلامی ایران استفاده کرده است؛ از تحریم و تهدید گرفته تا ترور شخصیت های علمی و نظامی و سیاسی ما که نمونه آخر آن ترور سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی بود و داغ بزرگی را بر دل مردم ایران گذاشت.

این اقدامات و تحریم ها نقض پیمان دشمن قسم خورده مردم ایران را مانند همیشه به همه مردم و جهانیان ثابت کرد. با وجود توافق نامه برجام متأسفانه نه تنها تحریم‌ها تعلیق یا لغو نشد بلکه تحریم های جدیدی نیز به بهانه‌های مختلف در حوزه های مختلف ایجاد شد. فراموش نکنیم که اولین تحریم‌ها پس از برجام توسط اوباما رئیس جمهور آمریکا و با مداخله بسیار مستقیم بایدن که در آن زمان معاون رئیس جمهور بود اتفاق افتاد بعد از انتخابات آمریکا که با شکست جمهوری خواهان و شکست بزرگی در حوزه تحریم ها و تهدیدها بود و همراه با روی کار آمدن دموکرات ها، مجدداً بعضی در ایران زمزمه مذاکره با آمریکا رو آغاز کردند. به نحوی که به مردم القاء شده تنها را نجات مذاکره با آمریکاست و سازش می‌تواند اقتصاد ایران را شکوفا و مشکلات معیشتی مردم با برطرف کند می‌بینیم.

معطل کردن اقتصاد کشور به انتخابات آمریکا و مذاکره با مسئولان دولت آمریکا، یک حربه بزرگ و یک فتنه بزرگ از سوی دشمنان انقلاب اسلامی است که توسط ایادی استکبار در کشور ما القاء می شود. رهبر معظم انقلاب با این نکته که بسیجیان و مسئولان سازمانی یکایک خود را موظف به ابطال کید دشمن بدانند و با توکل و اخلاص و برنامه‌ریزی به پیش روند؛ انتظار خودشان را از جامعه بسیجی و مسئولان بسیجی اعلام کرده اند. به شکلی که باید تمام سعی و تلاش خودشان را در راستای شفاف سازی و آگاه سازی مردم و یادآوری خاطرات فراموش شده از بد عهدی ها و دشمنی های آمریکا به کار گیرند. مردم ما اگر بدانند که مقاومت آن ها در آستانه به ثمر رسیدن و پیروزی است، مقاومت خودشان را ادامه خواهند داند. در طول تاریخ به وضوح نشان داده اگر مسئولان شجاع و جسور در رأس کار باشند و با اتکاء به تفر بسیجی و جهادی و توان داخلی فعالیت کنند، تمام توطئه های دشمن نقش بر آب خواهد شد.

پس ابطال کید دشمن یکی از مهمترین دستوراتی که رهبر معظم انقلاب امروز در پیام هفته بسیج برای همه تکلیف کردند. نباید فراموش کرد که کید دشمن می تواند با ظاهرهای گوناگونی بروز و ظهور پیدا می کند و تحریف که مجدداً یکی از مسائل فوق العاده مهم و مطرح شده از سوی رهبر معظم انقلاب است، یکی از جلوه های کید است.

* کارشناس ارشد منابع انسانی اسلامی

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد