صفحه اصلی » اجتماعی » توزیع 35 هزار بسته معیشتی و 50 سری جهیزیه در خوراسگان اصفهان

توزیع 35 هزار بسته معیشتی و 50 سری جهیزیه در خوراسگان اصفهان

فرمانده حوزه هفت بسیج خواهران شهر اصفهان با توضیح اینکه 19 سری جهیزیه متمرکز از طریق سپاه استان تهیه و در بین نیازمندان توزیع شد، بیان کرد: غیر از این سری جهیزیه های متمرکز 50 سری لوازم خرد هم توسط خیران جمع آوری و در بین نیازمندان توزیع کردیم.

تاریخ انتشار: ۱۰:۴۸ - پنجشنبه ۱۳۹۹/۰۹/۶

مرضیه سادات قریشی در گفت و گو به خبرنگار صاحب نیوز اظهار کرد: از ابتدای سال و پس از شیوع کرونا در منطقه خراسگان اصفهان قرارگاهی را برای مقابله با کرونا ایجاد کردیم؛ اولین کاری که ما در منطقه خوراسگان به آن ورود کردیم، غربالگردی محله بود.

فرمانده حوزه هفت بسیج خواهران شهر اصفهان با توضیح اینکه 10 هزار پرس غذای گرم  و 25 هزار بسته معیشتی در بین نیازمندان توزیع شده است، گفت: قربانی 21 رأس گوسفند، توزیع لوازم التحریر با قیمت های پایین و رایگان، توزیع بسته های بهداشتی، جهیزیه و سیسمونی و پویش عطر بهار از جمله دیگر فعالیت های ما در این قرارگاه است.

وی افزود: 100 تبلت برای دانش آموزان نیازمند تهیه و توزیع شد و همچنین بحث تهیه جهیزیه و سیسمونی را در دستور کار خود قرار دادیم.

قریشی با توضیح اینکه 19 سری جهیزیه متمرکز از طریق سپاه استان تهیه و در بین نیازمندان توزیع شد، بیان کرد: غیر از این سری جهیزیه های متمرکز 50 سری لوازم خرد هم توسط خیران جمع آوری و در بین نیازمندان توزیع کردیم، همچنین یک نمایشگاهی راه اندازی کردیم و خیران را دعوت می کنیم این به نمایشگاه جهیزیه بیایند و برای تهیه این جهزیه در این امر خیر شرکت کنند.

وی تأکید کرد: لوازم التحریر ایرانی را به صورت کلی از کارگاهی خرید و با قیمت کم بین مردم توزیع کردیم، همچنین از فروش این لوازم التحریر، بین خانواده های نیازمند بسته های میشتی توزیع می کردیم؛ کارگاه های تولید و توزیع ماسک، پارچه خریداری شد و در بین خانواده توزیع شده است.

فرمانده حوزه هفت بسیج خواهران شهر اصفهان با بیان اینکه تاکنون 15 هزار ماسک پارچه ای تهیه و توزیع شده است، تصریح کرد: اطلاع رسانی برای جلوگیری از کرونا، تسویه حساب نیازمندان، وام های قرض الحسنه ای و برگزاری کلاس های تقویتی از جمله دیگر فعالیت های این قرارگاه است.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد