صفحه اصلی » سیاسی » دشمنی که توان مقابله با ملت ایران را ندارد به ترور روی آورده است/ این حرکات نمی تواند جلوی پیشرفت ما را بگیرد

دشمنی که توان مقابله با ملت ایران را ندارد به ترور روی آورده است/ این حرکات نمی تواند جلوی پیشرفت ما را بگیرد

کارشناس مسائل سیاسی گفت: این ضعف و زبونی دشمن را نشان می دهد که وقتی در زمینه های دیگر موفق نبوده و به ترور روی اورده است که جلو پیشرفت، عظمت و موفقیت کشور را بگیرد.

تاریخ انتشار: ۲۲:۱۶ - جمعه ۱۳۹۹/۰۹/۷

محسن نصری در گفت و گو با خبرنگار صاحب نیوز اظهار کرد: هر گاه ملت ما موفقیت ها و پیشرفت های داشته است، دشمنان عصبانی شده و آن را به شکل های مختلف بروز می دهند و این بار عصبانیت را با ترور دانشمند کشورمان نشان دادند.
کارشناس مسائل سیاسی تصریح کرد: این ضعف و زبونی دشمن را نشان می دهد که در زمینه های دیگر موفق نبوده و به ترور روی اورده است که جلو پیشرفت، عظمت و موفقیت کشور را بگیرند.
نصری عنوان کردید: یکبار دیگر برای ملت و مردم مشخص شد که ما با دشمنی روبرو هستیم که اولین حقوق انسانی را نیز رعایت نمی کند و دانشمند ما که هیچ جرمی را انجام نداده و فقط جرمش استفاده از علم و دانش در خدمت به مردم بوده است را ترور می کنند.

محسن نصری ادامه داد: این اقدام دشمن شناسی جامعه را بالا می برد که فریب غرب زدگان و دشمنان قسم خورده که عزت و نظام و انقلاب ما را هدف گرفتند، نخورند.

این کارشناس مسائل سیاسی با اشاره به سخن امام خمینی که فرمودند: بکشید ملت ما را، ملت ما بیدار تر می شود گفت: این اتفاقات و حوادث بیداری و بصیرت مردم را بیشتر کرده و خون شهدا جوششی ایجاد می کند که جامعه در مقابل دشمن وحدت و انسجام بیشتری پیدا کند و همچنین باعث می شود به نیروهای بسیجی و خدوم خود احترام بیشتری بگذارد.

وی بیان کرد: این حرکت دشمن شناسی و وحدت ملی را زیاد می کند و نشان می دهد توطئه های دشمن در شکل های مختلف شکست خورده که دست به این کار می زند.
محسن نصری عنوان کرد: وقتی دشمن صهیونیستی شهید احمد ی روشن را ترور کرد دو هزار دانشجو درخواست تغییر رشته داده و تحصیل در رشته هسته ای را انتخاب کردند تا راه این شهید را ادامه دهند که نشان می دهد بصیرت و اگاهی و انسجام با خون شهدا بیشتر شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد