صفحه اصلی » سیاسی » تروریستی رفت و تروريستي دیگر آمد

تروریستی رفت و تروريستي دیگر آمد

محسن افتخاری نوشت: جای بسی تعجب دارد که دولت ما هنوز در حال نشان دادن چراغ سبز و ذوق زدگی ناشی از انتخاب تروریستی به نام بایدن است؛ غافل است که تروریستی رفت و تروريستي دیگر آمده آیا گمان می کنند این عمل بدون هماهنگی با آنها و چراغ سبز آنها انجام شده!

تاریخ انتشار: ۱۰:۲۶ - شنبه ۱۳۹۹/۰۹/۸

صاحب نیوز– محسن افتخاری / ترور شهید محسن فخری زاده که از اساتید دانشگاه از دانشمندان هسته‌ای ایران زمین بود که نشان از ضعف و دون صفتی صهیونیسم جنایتکار و دشمنان قسم خورده ایران اسلامی است و کشور عزیز و رهبر انقلاب را در غم و اندوه بزرگ فرو برد و دقیقاً در سالگرد شاگرد شهیدش، شهید شهریاری عزیز که ثمره های انقلاب اسلامی بود، این اتفاق رقم خورد. متأسفانه هنوز عده ای خوش خیال و خام دل به مذاکره با دشمنی بستند که به خود اجازه می دهد فرزندان این مرز و بوم را به جرم تلاش برای عزت و خودکفایی ایران اسلامی به شهادت برساند؛ جریانی که سعی می کند حتی این استاد بزرگ و دانشمند هسته ای را از جرگه دانشمندان هسته‌ای جدا بداند تا مبادا به خواب خام مذاکره آنها لطمه وارد کند.

شهید فخری زاده از اساتیدی بود که نام اوسال های سال لرزه بر اندام اسرائیل و آمریکا می‌انداخت، به طوری که در شوهای عوام فریبانه نتانیاهو یکی از افرادی که به او اشاره می شد شهید بزرگوار محسن فخری زاده بود که نشان می دهد این دانشمند و اندیشمند عزیز چه خدمات بزرگی را به کشور عزیزمان انجام داده است. سال های سال است که دشمن با ترورهای کور و وحشیانه خود قصد دارد جلوی پیشرفت و خودکفایی ایران اسلامی را بگیرد اما نمی داند که در کنار خون هر شهید جوانان برومند و دانشمندان دیگری پا به عرصه می‌گذارد و باعث اعتلای نظام اسلامی می شوند.

شهید فخری زاده را پدر هسته ای ایران می دانند و یکی از نخبه های علمی و ازمعاونان وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح بود؛ به حتم ضایعه از دست دادن آن درشب شهادت شهید شهریاری و در آستانه سالگرد سردار سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی بسیار سنگین است و بار دیگر دشمن صهیونیست استیصال و ضعف خود را به جهانیان نشان داد. جای بسی تعجب دارد که دولت ما هنوز در حال نشان دادن چراغ سبز و ذوق زدگی ناشی از انتخاب تروریستی به نام بایدن است؛ غافل است که تروریستی رفت و تروريستي دیگر آمده آیا گمان می کنند این عمل بدون هماهنگی با آنها و چراغ سبز آنها انجام شده!

به راستی در ذهن ملت ایران سؤالی بزرگ است که اطلاعات و مشخصات دانشمندان ما چگونه و به چه عنوان به دست دشمنان افتاده است؛ سال ها تعطیلی انرژی هسته ای توسط دولت تدبیر و امید با وجود همه بدعهدی ها جنایت های دشمنان قسم خورده ایران اسلامی جای تأسف دارد.

به راستی هنوز در سوء نیت و جنایتکار بودن آمریکا و اسرائیل شکی وجودی دارد؟ به نظر می‌رسد اگر پاسخ دندان شکن به ترورهای گذشته داده شده بود امروز شاهد این گونه جنایت ها نبودیم؛ هرچند انتظار به حق مردم ایران از دولت و دستگاه قضایی این است که با پیگیری های حقوق لازم ضمن اثبات حقانیت ایران اسلامی نسبت به مجازات عاملان این جنایت اقدام نماید. همچنین شاید وقت آن رسیده است که جواب متناسب با اقدامات وقیحانه خود دریافت کنند که اگر این گونه نشود باعث یأس و نا امیدی مردم می شود.

* کارشناس ارشد منابع انسانی اسلامی

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد