صفحه اصلی » ورزشی » سپاهان روند رو به رشد خود را با کسب امتیاز ادامه می دهد

سپاهان روند رو به رشد خود را با کسب امتیاز ادامه می دهد

آرامش حاکم بر تیم سپاهان رفته رفته فاز دفاعی سپاهان را بهتر کرده تا نویدکیا همچنان فقط با عدم گلزنی یارانش رو به رو باشد؛ یکی از نقاط قوت سپاهان نزدیک بودن خطوط در هنگام دفاع و حمله است که این قابلیت را می دهد که در مقابل تفکرات هجومی و دفاعی تیم ها به خوبی بتواند کار کند

تاریخ انتشار: ۱۱:۱۹ - شنبه ۱۳۹۹/۰۹/۸

به گزارش صاحب نیوز؛ سپاهان در هفته سوم لیگ برتر در مقابل تراکتورسازی قرار گرفت و توانست با یک گل از این بازی مهم دست پر خارج شود و سه امتیاز را به همراه خود به اصفهان بیاورد.

با این برد سپاهان با 6 امتیاز در رده سوم قرار گرفت و به همراه استقلال تیم های شش امتیازی جدول هستند و تیم گل گهر با یک امتیاز بیشتر بالاتر از این دو تیم قرار دارد؛ اما تراکتورسازی شروع نا موفقی در لیگ داشته است و در رده سیزدهم قرار گرفت.

سپاهان اصفهان که بازی به بازی در جال بهتر شدن است، خوشبختانه دارای تنوع تاکتیکی قابل قبولی است هر چند که در برخی از زمان های بازی نظم تیمی خود را از دست می دهد؛ یکی از چالش های طلایی پوشان ضعف در گلزنی است که اشتباهات خط دفاعی این تیم نیز به آلارم هشداری تبدیل شده بود که یک چالش جدید پیش روی این تیم به نظر می رسد.

آرامش حاکم بر این تیم رفته رفته فاز دفاعی سپاهان را بهتر کرده تا نویدکیا همچنان فقط با عدم گلزنی یارانش رو به رو باشد؛ یکی از نقاط قوت سپاهان نزدیک بودن خطوط در هنگام دفاع و حمله است که این قابلیت را می دهد که در مقابل تفکرات هجومی و دفاعی تیم ها به خوبی بتواند کار کند.

آنچه برای طلایی پوشان اهمیت فراوانی دارد این است که در زمانی که ایرادات خود را برطرف می کنند و شرایط گذر از سبک سنتی قبلی به سبک روان و چند لایه را سپری می کنند بتوانند اندوخته امتیازی خوبی را نیز به دست آورند که البته تا هفته سوم به نظر شرایط خوبی را در این زمینه کسب کردند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد