صفحه اصلی » اجتماعی » تمدید اعتبار وکالتنامه های خرید و فروش وسایل نقلیه

تمدید اعتبار وکالتنامه های خرید و فروش وسایل نقلیه

رئیس پلیس راهوراستان گفت:به منظور رفاه حال شهروندان وکالتنامه هایی که اعتبار آنها تا اول آذر ماه امسال بودند و منقضی شده اند تا پایان تاریخ اعلام از جانب ستاد ملی و استانی کرونا معتبر خواهند بود.

تاریخ انتشار: ۱۰:۴۹ - یکشنبه ۱۳۹۹/۰۹/۹

به گزارش صاحب نیوز؛ سرهنگ محمدرضا محمدی  اظهارکرد: با توجه به مصوبه اخیر ستاد ملی مقابله با کرونا، از اول آذرماه سال جاری ، طرح محدودیت ها تردد متناسب با وضعیت شهرها در کشور اجرا و یکی از مشاغلی که در گروه دوم در شهرهای نارنجی و قرمز مشمول محدودیت ها تعیین شده قرار گرفت مراکز شماره گذاری پلیس راهور اصفهان بود.

وی افزود: با تعطیلی مراکز شماره گذاری تاریخ اعتبار بسیاری از وکالتنامه های صادره منقضی خواهد شد، که به اطلاع شهروندان عزیز میرساند به منظور رفاه حال شهروندان وکالتنامه هایی که اعتبار آنها تا اول آذر ماه امسال بودند و منقضی شده اند تا پایان تاریخ اعلام از جانب ستاد ملی و استانی کرونا معتبر خواهند بود.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی اصفهان خاطر نشان کرد: همچنین مراکز شماره گذاری و تعویض پلاک سراسر کشور، خدمات را با نوبت دهی اینترنتی انجام می دهند و می بایست قبل از مراجعه، نوبت اینترنتی را گرفته باشند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد