صفحه اصلی » اجتماعی » غربالگری بیش از ۵۰۰ هزار نفر در اصفهان با اجرای طرح حافظان سلامت محله شهید حاج قاسم سلیمانی

سخنگوی ستاد مقابله با کرونای سپاه صاحب‌الزمان (عج) خبرداد؛

غربالگری بیش از ۵۰۰ هزار نفر در اصفهان با اجرای طرح حافظان سلامت محله شهید حاج قاسم سلیمانی

سخنگوی ستاد مقابله با کرونای سپاه صاحب‌الزمان (عج) استان اصفهان گفت: از ابتدای آذر ماه تاکنون 505 هزار و 268 نفر در قالب 150 هزار و 349 خانوار در سطح استان اصفهان توسط تیم‌های اعزامی طرح حافظان سلامت شهید حاج قاسم سلیمانی مورد غربالگری قرار گرفتند.

تاریخ انتشار: ۱۲:۴۵ - سه شنبه ۱۳۹۹/۰۹/۱۱

به گزارش صاحب نیوز؛ سرهنگ علی قمیان در خصوص اجرای طرح « حافظان سلامت در محلات» در اصفهان که همزمان در سطح کشور و با عنوان طرح شهید سلیمانی اجرایی می‌شود، اظهار کرد: تاکنون دراین زمینه در سطح استان اصفهان یک هزار و 91 پایگاه در محلات تشکیل شده است.

وی با بیان اینکه از این تعداد قرارگاه دو هزار و 743 تیم عملیاتی برای غربالگری خانه به خانه اعزام شده‌اند، تصریح کرد: همچنین همراه با این تیم‌ها 432 تیم از اصناف برای نظارت بر روند اجرای پروتکل‌های بهداشتی در واحدهای صنفی اعزام شده است.

سخنگوی ستاد مقابله با کرونای سپاه صاحب‌الزمان (عج) استان اصفهان ادامه داد: از ابتدای آذر ماه تاکنون 150 هزار و 349 خانوار در سطح استان اصفهان توسط تیم‌های اعزامی در قالب اجرای طرح « حافظان سلامت در محلات» مورد غربالگری قرار گرفتند.

وی اضافه کرد: در این تعداد خانوار 505 هزار و 268 نفر مورد غربالگری قرار گرفتند که در بین آن ها 41 هزار و 259 نفر در معرض خطر ابتلا به کرونا شناسایی شده اند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد