صفحه اصلی » اقتصادی » مرکبات و انار اجازه عرضه اندام به هندوانه نمی دهند/ بادمجان در آستانه عرضه رایگان

بازارگردی در اصفهان؛

مرکبات و انار اجازه عرضه اندام به هندوانه نمی دهند/ بادمجان در آستانه عرضه رایگان

امروز یکشنبه سی ام آذرماه خبرنگار صاحب نیوز با حضور در فروشگاه و مغازه ها، آخرین قیمت ها را در این بازار بررسی کرد.

تاریخ انتشار: ۱۵:۰۸ - یکشنبه ۱۳۹۹/۰۹/۳۰

به گزارش صاحب نیوز؛  امروز یکشنبه سی ام آذرماه خبرنگار صاحب نیوز با حضور در فروشگاه و مغازه ها، آخرین قیمت ها را در این بازار بررسی کرد.

با توجه به اینکه در آستانه شب یلدا قرار داریم و خانواده ها امشب را با آداب و رسوم خاص به جای می آورند، امروز در سطح بازار رفت و آمد ها زیاد است اما به گفته فروشندگان با سال های قبل بسیار متفاوت و خلوت تر است

ماهی قزل آلا از ۴۵ تا ۴۸ هزار تومان و ماهی آزاد از ۲۰تا۲۵ هزار تومان و ماهی شوریده پاکستانی از ۵۶ تا ۶۷ هزار تومان و شوریده صید روز از ۸۹ هزارو ۶۰۰ تا ۱۱۲ هزار تومان قیمت خورده است و ماهی سرخو چمن از ۸۹ هزار و ۶۰۰ تا ۱۰۰ هزارو ۸۰۰ تومان و سرخو سلطان از ۲۵هزارو ۷۶۰ تا ۳۱ هزارو۳۶۰ تومان در بازار عرضه می شود.

ماهی شیر از ۱۱۲ تا ۱۲۹ هزار تومان و ماهی چیلا از ۲۲هزار و ۴۰۰ تا ۲۸ هزار تومان به فروش میرسد و ماهی کفشک از ۵۶ تا ۶۷هزار و ۲۰۰هزار تومان و ماهی لب شتری از کیلویی ۶۱هزار و ۶۰۰ تومان تا ۷۲ هزار و۸۰۰ تومان است.

در بازار ماهی، ماهی حلوا بندری از ۳۳ هزارو ۶۰۰ تا ۳۹ هزار و ۲۰۰ تومان و حلوا تپلی از ۲۲هزار و ۴۰۰ تا ۲۸ هزار تومان قیمت خورده است و میگو سرتیز از ۵۰ هزار و ۴۰۰ تا ۵۶ هزارتومان و شاه میگو از ۱۹۰ هزار و ۴۰۰ تا ۲۲۴هزار تومان در دسترس مشتریان قرار دارد.

*قیمت میوه و تره بار در بازار

در بازار میوه، موز از ۲۳هزار تا ۳۳ هزارو 500تومان و پرتقال تامسون شمال از ۱۰ تا ۱۳ هزارو 500 تومان، خیار گلخانه ای از چهار تا هفت هزارو ۸۰۰ تومان و به از شش هزار و ۲۵۰ تا ۱۲ هزار و ۵۰۰تومان در بازار عرضه می شود.

خرمالو از 9 تا ۱۵ هزار و نارنگی شمال ازهشت هزارو ۵۰۰ تا 14 هزارهمچنین انار از ۱۰ تا ۱۸ هزارو ۷۵۰ تومان و لیمو شیرین از ۵ تا ۱۰ هزار تومان به فروش می رسد.

پیاز سفید از دو هزار و ۶۰۰ تا پنج هزارو۲۰۰ و سیب زمینی از دو هزارو ۲۰۰ تا سه هزار و ۲۵۰، هویج از پنج هزار و ۸۵۰ تاهفت هزار و ۸۰۰ و شلغم از دو هزار و ۶۰۰ تا سه هزارو ۹۰۰ در بازار عرضه می شود.

در این بازار، گوجه بوته ای از 4 تا 6 هزار و ۵۰۰ تومان و بادمجان از هزار  تا دو هزار و 500 و فلفل دلمه ای سبز نیز از سه هزار و ۹۰۰ تا هفت هزارو ۸۰۰ تومان قیمت خورده است.

در آستانه شب یلدا همچنان واحدهای فروش آجیل رونقی ندارد، اما بازار میوه جات کمی پر تکاپوست اما قیمت اقلام میوه با افزایش رو به رو شده است و به نظر میوه هایی که میل مشتری به خرید آن است بیشتر از 10 هزار تومان عرضه می شود.

هندوانه که یکی از انتخاب ها برای یلداست امسال با عرضه قابل توجه ای روبرو است و قیمت آن نیز از یک هزار و 500 تا 3 هزار تومان است که تقریباً منطقی به نظر می رسد.

از نکات قابل توجه بازار ویترین مغازه هاست که همچون گذشته شکل و شمایل یلدایی نگرفته است و این امید را ایجاد می کند که امسال دور از هم و نه دورهم سلامتی خانواده خود را تضمین کنیم.

از نکات قابل توجه بازار بی توجهی خریداران به بادمجان است و عرضه قابل توجه این محصول حتی با قیمت زیر یک هزار تومان که بیانگر روزهای سخت برای تولید کنندگان این محصول است.

انتهای پیام/

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد