صفحه اصلی » تولیدی » هیچ تیمی در لیگ فوتبال تمام عیار نبوده است/ سه هفته مهم برای تیم های اصفهانی در لیگ برتر

یک مربی فوتبال:

هیچ تیمی در لیگ فوتبال تمام عیار نبوده است/ سه هفته مهم برای تیم های اصفهانی در لیگ برتر

مربی فوتبال گفت: در این هفته هایی که گذشته است هیچ تیمی تمام عیار نبوده است که بگوییم آن تیم شانسی بیشتری برای قهرمانی دارد و شاید شش تیم و حتی بیشتر شانس دارند.

تاریخ انتشار: ۱۱:۲۸ - سه شنبه ۱۳۹۹/۱۰/۲

داوود عابدی در گفت و گو با خبرنگار صاحب نیوز اظها رکرد: مسابقات لیگ برتر به نیمه نیم فصل رسیده است و رفته رفته فاصله امتیازی در جدول بین صدر و انتها بیشتر می شود.

این مربی فوتبال گفت: در این هفته هایی که گذشته است هیچ تیمی تمام عیار نبوده است که بگوییم آن تیم شانسی بیشتری برای قهرمانی دارد و شاید شش تیم و حتی بیشتر شانس دارند.

وی افزود: تیمی در ادامه موفق تر است که کم ترین امتیاز را از دست دهد و پیروزی نیز به نظر من در گرو گل نخوردن است و تیم هایی که عملکرد دفاعی بهتری داشته باشند می توانند بهتر کار کنند.

عابدی ادامه داد: ذوب آهن و سپاهان در جدول شرایط متفاوتی دارند اما هنوز تا پایان نیم فصل بازی های زیادی باقی مانده است و ذوب آهن نباید نا امید باشد و سپاهان نیز باید محکم ادامه دهد.

داوود عابدی گفت: احساس می کنم دو سه هفته آینده برای تیم های اصفهانی بسیار مهم باشد چرا که با پیروزی در این بازی ها انگیزه زیادی پیدا خواهند کرد و درست از دست دادن نتیجه در این بازی ها کار را برایشان سخت خواهد کرد.

این مربی گفت: کیفیت فوتبال و لیگ خودمان را باید با سال های قبل بسنجیم چرا که اگر بخواهیم با لیگ های حرفه ای اروپایی و درجه یک بسنجیم حرفی برای گفتن نداریم.

وی افزود: کیفیت در یک بازی از جهات گوناگون قابل بررسی است اما یقیناً این نیست که بازی گل زیادی داشته باشد.

انتهای پیام/

 

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد