صاحب نیوز

گل

ایستگاه هشتم: ذوب آهن _ گل گهر

ذوب آهن در ادامه بازی های لیگ برتر و در هفته هشتم در مقابل گل گهر قرار خواهد گرفت؛ تقابل قلعه نویی با ذوب آهن که سابقه سرمربی گری در این تیم را نیز دارد از جذابیت های این بازی به حساب می آید.

کدخبر: 1031398
تاریخ انتشار: ۱۳۹۹/۱۰/۰۳ @ ۱۲:۳۹


به گزارش صاحب نیوز؛ در ادامه بازی های لیگ برتر و در هفته هشتم ذوب آهن در مقابل گل گهر قرار خواهد گرفت؛ این بازی پنجشنبه  چهار دی برگزار خواهد شد.

قضاوت این بازی به عهده مهدی سیدعلی است و  هادی طوسی، علیرضا مرادی و حسین زباری وی را در قضاوت این بازی یاری خواهند کرد و ناظر این بازی  یداله جهانبازی است.

دو تیم جایگاه متفاوتی دارند و گل گهر که با حضور قلعه نویی فراتر از انتظار ظاهر شده در حال حاضر در صدر جدول قرار دارد اما ذوب آهن با انواع بدشانسی ها روبرو شده و علی رغم بازی خوبی که ارائه داده است هنوز نتوانسته بردی کسب کند و جایگاه خوبی در جدول ندارد.

تقابل قلعه نویی با ذوب آهن که سابقه سرمربی گری در این تیم را نیز دارد از جذابیت های این بازی به حساب می آید، گل گهر آمار گلزنی خوبی را نیز از خود به جا گذاشته که نباید مدافعان ذوب آهن اشتباهی در این بازی داشته باشند؛ البته روند هجومی ذوب آهن نیز یکی از نقاط قوت سبزپوشان است.

گادوین منشا با 9 گل در تیم گل‌گهر سیرجان، برترین گلزن این دیدار است و گل‌گهر بازیکن محرومی ندارد اما وضعیت بازیکنان کرونایی ذوب‌آهن هنوز مشخص نشده است.

عملکرد ذوب آهن در مقابل استقلال در هفته گذشته امیدواری ها را برای برد سبزپوشان در این بازی بالا برده است، بردی که می تواند ذوب آهن را از انتهای جدول جدا کند و همچنین برد ذوب آهن برای دیگر تیم های صدر نشین هم پر اهمیت است.

انتهای پیام/