صفحه اصلی » اقتصادی » اتصال آزادراه شرق به جاده اصفهان نائین برقرار می‌شود

از طریق مسیرآزادراهی:

اتصال آزادراه شرق به جاده اصفهان نائین برقرار می‌شود

مجری کل طرح‌های زیربنایی استان اصفهان گفت: با تکمیل هشت کیلومتر باقیمانده قطعه دوم آزادراه شرق اصفهان، اتصال این آزادراه به جاده اصفهان نائین از طریق مسیر آزادراهی برقرار می‌شود.

تاریخ انتشار: ۱۴:۵۱ - چهارشنبه ۱۳۹۹/۱۰/۳

به گزارش صاحب نیوز؛علیرضا صلواتی با اشاره به وضعیت پروژه‌های آزادراهی استان اصفهان در سال جاری اظهار کرد: قطعات یک و دو آزادراه شرق اصفهان از ابتدای جاده اصفهان – کاشان تا پل فرودگاه، 29 آبان امسال به بهره‌برداری رسید و تکمیل بخش‌های باقیمانده قطعه دوم آزادراه شرق اصفهان طی یک سال گذشته به صورت جدی دنبال شده است.

وی با بیان اینکه 55 کیلومتر از قطعات یک و دو آزادراه شرق اصفهان در مسیر بهره‌برداری قرار گرفته، ادامه داد: 8 کیلومتر باقیمانده از مسیر قطعات یک و دو آزادراه شرق اصفهان حد فاصل پل فرودگاه تا پل نائین، در حال تکمیل و آماده‌سازی بوده تا این بخش نیز هرچه سریعتر در اختیار همو‌طنان عزیز قرار گیرد.

مجری کل طرح‌های زیربنایی استان اصفهان تصریح کرد: تلاش ما این است که با تکمیل بخش‌های مختلف آزادراه شرق اصفهان، زمینه تکمیل کریدور شمالی جنوبی کشور را فراهم کنیم و تمرکز بر تکمیل بخش‌های باقیمانده معطوف شده است.

وی افزود: 8 کیلومتر باقیمانده از قطعه دوم آزادراه شرق اصفهان از مهم‌ترین بخش‌های پروژه به شمار می‌رود که با تکمیل آن، اتصال این آزادراه به جاده اصفهان نائین از طریق مسیر آزادراهی برقرار می‌شود.

صلواتی درباره قطعه سوم آزادراه شرق اصفهان خاطرنشان کرد: قطعه سوم این پروژه به طول ۳۰ کیلومتر در مسیر اصفهان _ نایین تا سه راهی مبارکه با سرمایه‌گذاری سازمان همیاری شهرداری‌های استان اصفهان از سال 1398 کلید خورده و آمادگی لازم برای تکمیل هرچه سریعتر آن وجود دارد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد