صفحه اصلی » ورزشی » دوچرخه سواران اصفهانی به عشق حاج قاسم تا کرمان رکاب می زنند

رئیس هیات دوچرخه سواری استان اصفهان:

دوچرخه سواران اصفهانی به عشق حاج قاسم تا کرمان رکاب می زنند

رئیس هیات دوچرخه سواری استان اصفهان گفت: 16 نفر دوچرخه سوار روز شنبه ساعت سه بعد از ظهر از گلستان شهدای اصفهان حرکت خواهند کرد و  یکشنبه نایین، دوشنبه یزد، سه شنبه انار، چهارشنبه رفسنجان و پنجشنبه در کرمان خواهیم بود و برای عصر روز پنجشنبه بر سر مزار سردار دل ها خواهیم بود.

تاریخ انتشار: ۱۳:۰۵ - پنجشنبه ۱۳۹۹/۱۰/۴

به گزارش صاحب نیوز؛ با نزدیک شدن ایام سالگرد شهادت سردار دل ها حاج قاسم سلیمانی ورزشکاران نیز در کنار آحاد مردم تلاش می کنند تجدید میثاقی با این شهید بزرگوار داشته باشند که در یکی از برنامه ها در استان اصفهان چند تن از دوچرخه سواران اصفهان از گلستان شهدای اصفهان تا مزار شهید سلیمانی را رکاب خواهند زد.

جلیل عباس پور در گفت وگو با خبرنگار صاحب نیوز اظهار کرد: هیات دوچرخه سواری اصفهان به منظور تجدید میثاقی با شهید سلیمانی و اعضای بسیج ورزشکاران پیگیر هستند که انتقام سختی به خصوص در شهادت سردار سلیمانی از کفار گرفته شود.

رئیس هیات دوچرخه سواری استان اصفهان تصریح کرد: 16 نفر دوچرخه سوار روز شنبه ساعت سه بعد از ظهر از گلستان شهدای اصفهان حرکت خواهند کرد و یکشنبه نایین، دوشنبه یزد، سه شنبه انار، چهارشنبه رفسنجان و پنجشنبه در کرمان خواهیم بود و برای عصر روز پنجشنبه بر سر مزار سردار دل ها خواهیم بود.

انتهای پیام/

 

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد