صفحه اصلی » ورزشی » ذوبی ها با کاور عکس حاج قاسم سلیمانی به دیدار پرسپولیس می روند/ راه اندازی پویش «من هم حاج قاسم سلیمانی هستم» در تیم های ورزشی

ذوبی ها با کاور عکس حاج قاسم سلیمانی به دیدار پرسپولیس می روند/ راه اندازی پویش «من هم حاج قاسم سلیمانی هستم» در تیم های ورزشی

مدیر روابط عمومی باشگاه فرهنگی، ورزشی ذوب آهن اصفهان در مورد برنامه های باشگاه ذوب آهن به مناسبت سالگرد شهادت حاج قاسم سلیمانی توضیحاتی داد.

تاریخ انتشار: ۱۴:۱۷ - پنجشنبه ۱۳۹۹/۱۰/۴

مهدی رمضانی در گفت وگو با خبرنگار صاحب نیوز اظهار کرد: همزمان باسالگرد شهادت سردار دلها حاج قاسم سلیمانی و یارانش مراسم گرامیداشت یاد و خاطره این سردار خستگی ناپذیر و الگوی صداقت ، شهادت و پیرو ولایت در باشگاه فرهنگی ورزشی ذوب آهن اصفهان و ورزشگاه فولادشهر برگزار می شود.

مدیر روابط عمومی باشگاه فرهنگی، ورزشی ذوب آهن اصفهان تصریح کرد: در جلسه مشترک روابط عمومی باشگاه فرهنگی ورزشی ذوب آهن اصفهان، روابط عمومی شرکت سهامی ذوب آهن و ناحیه مقاومت بسیج شهید تندگویان پس از بحث و تبادل نظر مقرر شد در شرکت سهامی ذوب آهن اصفهان و باشگاه فرهنگی ورزشی ذوب آهن فعالیت های مختلفی جهت گرامیداشت یاد و خاطره سردار دلها انجام شود.

وی با اشاره به برنامه های مختلفی که به همین مناسبت در باشگاه ذوب آهن برگزار خواهد کرد، افزود: حضور تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان در دیدار با پرسپولیس تهران با کاورعکس حاج قاسم سلیمانی در ابتدای مسابقه، راه اندازی پویش در تیم های ورزشی با نام « من هم حاج قاسم سلیمانی هستم» در آستانه سالگرد و نصب تمثال حاج قاسم سلیمانی در کنار زمین فولادشهر در دیدار تیم های ذوب آهن اصفهان و تراکتورسازی تبریزوادای احترام تیم های حاضر در مسابقه بخشی از این برنامه ها است.

رمضانی ادامه داد: از دیگر برنامه هایی که در باشگاه برنامه ریزی شده پخش سرود سردار دل ها ضبط شده در ورزشگاه فولادشهر از صداوسیمای اصفهان در دو مرحله قبل و در میان برنامه مسابقه ذوب آهن و تراکتورسازی، حضور تیم با عکس حاج قاسم سلیمانی در این دیدار و نصب بنر در باشگاه و محیط های پرتردد ورزشی باشگاه بخش دیگری از برنامه های این باشگاه خواهد بود.

مدیر روابط عمومی باشگاه فرهنگی ورزشی ذوب آهن با بیان اینکه سردار سلیمانی محبوب دل هاست، گفت: باشگاه فرهنگی ورزشی ذوب آهن در طول سال برنامه های مختلفی را در این زمینه برگذار می کند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد