صفحه اصلی » استان اصفهان » نائین » بهسازی ۱۴۸کیلومتر راه روستایی شهرستان نایین

فرماندار شهرستان نایین خبر داد؛

بهسازی ۱۴۸کیلومتر راه روستایی شهرستان نایین

فرماندار شهرستان نایین تصریح کرد: در بحث راه های روستایی اعم از لکه‌گیری، درزگیری، روکش آسفالت گرم، آسفالت سرد و آسفالت حفاظتی درسال جاری حدود ۱۴۸کیلومتر بهسازی صورت گرفته است.

تاریخ انتشار: ۱۵:۳۵ - پنجشنبه ۱۳۹۹/۱۰/۴

به گزارش صاحب نیوز؛  فرماندار نایین در آیین تجلیل از راهداران شهرستان با  تقدیر از تلاش های شبانه روزی راهداران گفت: موفقیت نیروهای راهداری در حفظ جاده‌های حوزه استحفاظی در شهرها و روستاها که سرمایه ملی است به همکاری مردم به خصوص رانندگان نیاز دارد و تاکنون به رغم برخی محدودیت‌های مالی با پیگیری های سرکار خانم آزاد نماینده محترم مردم شهرستان های نایین و خور و بیابانک در مجلس شورای اسلامی در تامین اعتبارات مورد نیاز و با همت و تلاش راهداران، اقدام‌های خوبی در منطقه صورت گرفته است.

محمدحسین نصرتی افزود: در بحث راه های روستایی اعم از لکه‌گیری، درزگیری، روکش آسفالت گرم، آسفالت سرد و آسفالت حفاظتی درسال جاری حدود ۱۴۸کیلومتر بهسازی صورت گرفته است.

وی اضافه کرد: در این خصوص لکه گیری و بهسازی در محورهای فرعی روستایی سهیل و سپرو، لای ارور، لای سیاه، فوداز – دولت‌آباد، دولت‌آباد – هرمزآباد، حسن‌آبادتوکلی – مردوی، اله‌آباد – اوشن، کدنوئیه – بنوید، حسین‌آبادعاشق – سلطان‌نصیر، و محورهای روستاهای نهوج، توکچه و محمودآباد انجام گرفته است.

فرماندار شهرستان نایین تصریح کرد: در سال جاری ۱۵کیلومتر از محوراصلی اردستان به نایین با هزینه ای افزون بر ۲۲۰میلیارد ریال و هفت کیلومتر از محوراصلی گردنه ملااحمد به سمت نایین با هزینه ای افزون بر ۱۰۰میلیارد ریال روکش آسفالت شد که مابقی این مسیرها تا شهر نایین نیز در دستور کار راهداری قرار داشته که با بهبود شرایط جوی و مساعد شدن هوا تکمیل خواهد شد.

انتهای پیام/

 

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد