صفحه اصلی » استان اصفهان » نائین » توزیع بسته های متبرک آستان قدس رضوی در نایین

توزیع بسته های متبرک آستان قدس رضوی در نایین

تعداد ۴۵۰ بسته متبرک بین پزشکان، پرستاران و کادردرمانی بیمارستان نایین، درمانگاه تأمین اجتماعی و مراکز بهداشتی مربوط به کرونا، به عنوان تشکر تلاش بی وقفه چندین ماهه این عزیزان در مبارزه با بیماری کرونا توزیع شد.

تاریخ انتشار: ۱۵:۵۵ - پنجشنبه ۱۳۹۹/۱۰/۴

به گزارش صاحب نیوز؛ مسئول کانون خادمیاران رضوی در شهرستان نایین گفت: همزمان با ایام روز پرستار و همچنین با کاهش پذیرش بیماران کورونایی در شهرستان نایین، بسته های متبرک که مستقیما از حرم امام رضا(ع) تهیه شده، در مراکز درمانی و بیمارستان حشمتیه نایین توزیع شد.

عقیل صابر افزود: در راستای اجرای این طرح تعداد ۴۵۰ بسته متبرک بین پزشکان، پرستاران و کادردرمانی بیمارستان نایین، درمانگاه تأمین اجتماعی و مراکز بهداشتی مربوط به کرونا، به عنوان تشکر تلاش بی وقفه چندین ماهه این عزیزان در مبارزه با بیماری کرونا توزیع شد.

وی با اشاره به اهمیت قدرشناسی تلاش‌های پرستاران و پزشکان به عنوان خط مقدم مبارزه با کرونا گفت: این بسته ها شامل حرز امام جواد(ع)، نبات، نمک و هدایای معنوی و فرهنگی بود.

گفتنی است پیش از این نیز در طرح نسیم مهر رضوی در نایین ۲۲۰پرس غذای گرم حضرتی، بین همه بیماران کرونایی و پرسنل درمان و جهادگران سلامت شهرستان توزیع شد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد