صفحه اصلی » سیاسی » سردار سلیمانی در اقدامات خود فقط رضایت خدا و رسول(ص) در نظر داشت

عضو خبرگان رهبری:

سردار سلیمانی در اقدامات خود فقط رضایت خدا و رسول(ص) در نظر داشت

عضو خبرگان رهبری با اشاره به ۱۳ دی سالروز شهادت شهید سلیمانی گفت: شهید سردار سلیمانی در هرکاری رضایت خدا و رسول خدا را مدنظر قرار می داد و خداوند اجر زیبا و عظیمی به آن شهید داد.

تاریخ انتشار: ۱۰:۰۶ - شنبه ۱۳۹۹/۱۰/۶

به گزارش صاحب نیوز؛ آیت الله سید یوسف طباطبایی نژاد، در نشست هم اندیشی ماهانه مدیران مدارس علمیه استان اصفهان با اشاره به رویدادهای ملی پیش رو از جمله حماسه ۹ دی اظهار کرد:  در رابطه با ۹دی، شایسته هست مدیران مدارس علمیه و اساتید حوزوی برای جوانان چرایی و چگونگی رخداد واقعه را شرح دهند و برای جوانان بیان کنند که چه اتفاقات، چه رویدادها و چه آسیب هایی به کشور در سال ۸۸ وارد شد.

وی تشریح کرد: در سال ۸۸ رهبر معظم انقلاب بارها مخالفین و منتقدین را صدا زدند و با آنها صحبت کردند و راهکارهای مختلف برای حل موضوع و عدم هرج ومرج پیشنهاد دادند، ولی فتنه گران گوش ندادند.
امام جمعه اصفهان تصریح کرد: فتنه گران به دنبال اجرای خواسته های غیرقانونی و عدم اطاعت از رهبری بودند که واقعا امری ناپسند بود و لذا ولایت فقیه تمام قد در مقابل خواسته های نامشروع و نامتعارف فتنه گران ایستادند .

مدیر حوزه علمیه اصفهان افزود: خواسته فتنه گران فقط و فقط باطل کردن انتخابات بود که چنانچه رهبر معظم انقلاب به این امر تن می دادند، یک امر خلاف، برای سال های بعد رویه می شد.
وی ادامه داد: فتنه گران از خرداد تا دی ماه ۸۸، جنایت ها و فجایعی کردند که اوج آنها درافتادن با اعتقادات عاشورایی مردم و بی احترامی به مقدسات بود؛ در این مرحله مردم تاب نیاورده و قیام جدی کردند و مشت محکمی بر دهان فتنه گران و عیادی مستکبر پشتیبان آنها زدند.

آیت الله طباطبایی نژاد عنوان کرد: گرچه امروزه با همه افشاء سازی های توطئه ها و فتنه های مستکبرین  و فتنه گران، هنوز شاهد بیان توهین آمیز و موهن برخی روحانی نماها هستیم که مطالب خلاف واقع علیه نظام دارند.
وی متذکر شد: این افراد بی بصیرت، فتنه گران و جنایت کاران و کسانی که چون زم، مردم را به کشتن دادند را شهید معرفی کرده و انگشت اتهام به سوی ولی فقیه می زنند.

عضو خبرگان رهبری ابراز کرد:  قبول و اطاعت از ولایت فقیه مشروط به وضعیت عادی و فقط حال خوب ما نیست که اگر فرزندش به واسطه کج روی لطمه ای بخورد، تحمل نکرده و هر حرف و ادعا و اتهامی را علیه ولایت فقیه بزند.
وی افزود: در قرآن کریم آمده است اگر در مقابل دین خدا، زن، فرزند و عشیره و مال خود را بیشتر از خدا و رسول خدا دوست بدارید؛ بداند که عذاب خدا بر شما حتمی است، طبق آیات قرآن هیچگاه مومن و مسلمان حقیقی، دوستدار کسی که خدا و رسول خدا را دوست ندارد، نمی شود.
نماینده ولی فقیه در استان اصفهان بیان کرد: کسانی که برای خدا و رسول خدا از زن، همسر و فرزند خود بگذرند، بسیار کم هستند.

وی در ادامه با اشاره به ۱۳ دی سالروز شهادت شهید سلیمانی گفت: شهید سردار سلیمانی چنین فردی بود که در هرکاری رضایت خدا و رسول خدا را مدنظر قرار می داد و خداوند اجر زیبا و عظیمی به آن شهید داد.
امام جمعه اصفهان با بیان اینکه خدا به ما توفیق روشنگری دهد، گفت: برای مردم و خاصه جوانان، کارها و خدماتی که در عمر نظام جمهوری اسلامی صورت گرفته را تشریح کنید.

وی تاکید کرد: ما منکر خطاها، اشتباهات، بی تدبیرها و نواقص نمی شویم، ولی پیشرفت های تسلیحاتی، نظامی، موشکی، هسته ای، فناوری  و نانو را ببینیم و برای دیگران توضیح بدهیم.
آیت الله طباطبایی نژاد خاطرنشان کرد: در سرعت پیشرفت تکنولوژی ایران همین بس که در اول انقلاب تمام تلاش دنیای استکبار این بود که نگذارد دنیا به ایران سلاح بفروشد و امروز بعد از ۴۰سال تمام تلاش دشمن واستکبار این است که نگذارد ایران به دنیا سلاح بفروشد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد