صاحب نیوز

524041_837 (1)

عضو جامعه روحانیت مبارز:

حاج قاسم محور تشکیل ارتش جهان اسلام بود

عضو جامعه روحانیت مبارز با توضیح اینکه سردار سلیمانی دشمن شناس و اسلام شناس و محور مهندسی مقاومت در کنار سید حسن نصر الله در جریان مقابله با اسرائیل غاصب بود، گفت: باید بگوییم که محور تشکیل ارتش اسلام بود، که نیروهای افغانستانی، عراقی، سوری، لبنانی، یمن و .. تحت پوشش فرمانده کل قوا را حاج قاسم منهدسی و سازماندهی کرد.

کدخبر: 1031895
تاریخ انتشار: ۱۳۹۹/۱۰/۰۶ @ ۱۵:۵۸


حجت الاسلام احمد سالک کاشانی در گفت و گو با خبرنگار صاحب نیوز در خصوص سالروز شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی اظهار کرد: مکتب شهید حاج قاسم سلیمانی نمادی از مکتب اسلام ناب است.

عضو جامعه روحانیت مبارز گفت: فرزندان دانشگاه پیامبر اکرم (ص) و امام صادق (ع) شخصیت هایی با ابعاد گوناگون هستند؛ در بعد شخصیت توحیدی آقای سلیمانی، یک انسان مومن و متدین و باوردار، صبور و یک انسان تراز و مجاهد در راه خدا بود.

وی افزود: انسانی با اخلاق، با مهر و محبت، ولایت پذیری به معنای واقعه کلمه و محض بود؛ بدون هیچ گونه چیرایی به ولایت، مجری دستورات فرمانده کل قوا در تمام صحنه های نظامی، از جمله مقاومت و یک انسان شجاعت و قاطعی در مقابل دشمنان اسلام بود.

حجت الاسلام سالک کاشانی با توضیح اینکه سردار سلیمانی دشمن شناس و اسلام شناس و محور مهندسی مقاومت در کنار سید حسن نصر الله در جریان مقابله با اسرائیل غاصب بود، بیان کرد: باید بگوییم که محور تشکیل ارتش اسلام بود، که نیروهای افغانستانی، عراقی، سوری، لبنانی، یمن و .. تحت پوشش فرمانده کل قوا را ایشان منهدسی و سازماندهی کرد.

وی اضافه کرد: این وعده الهی است که با محو اسرائیل حل می شود و لشکر اسلام به هدایت امام خامنه ای آن چنان قدرت نمایی کرد در سطح جهان که در مقابل استکبار و سلطه جهانی که طالبان، داعش و … را به وجود آورده بودند، برای ضربه زدن به انقلاب اسلامی، قاطعانه ایستاد و سفره داعش را جمع کرد.

نماینده ادوار مختلف مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه از نظر دید سیاسی و دیپلماسی سیاسی باید بگوییم که یکی از شخصیت های سیاسی کشور ما بود که در مذاکرات با مسئولان سیاسی سوریه، عراق و مسکو و … حرف و مطلب داشت، خاطر نشان کرد: از نظر عبادی یک شخصیت کاملا معتقد و عباد در محضر خداوند متعال بود و برای تقویت پایه های معنوی خود و جامعه تلاش کرد؛ سردار دلها در خارج و داخل ایران شد.

وی ادامه داد: همه از او به نیکی یاد کردند و او را خادم اسلام، ایران و سرباز ولایت می دانند؛ ما به وجود چنین سردارانی که سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و نیروهای مسلح وجو دارند، افتخار می کنیم.

حجت الاسلام سالک کاشانی در پایان گفت: این مکتب حاج قاسم سلیمانی هزاران سیلمانی را در دامن آموزش های خود تربیت و تقویت خواهد کرد و آینده بسیار روشنی برای این مکتب ترسیم می شود.

انتهای پیام/