صفحه اصلی » سیاسی » تحریف ها در جامعه مقدمه تحریم ها است

تحریف ها در جامعه مقدمه تحریم ها است

کارشناس مسائل سیاسی گفت: معتقد هستم که گاهی تحریف مقدمه تحریم است. یعنی تحریم برای جا افتادن و اثر بخش شدن به تحریف نیاز دارد، در واقع تحریم به تنهایی کفایت نمی کند بلکه گاهی باید ابتدا تحریم اعمال شود و سپس تحریم را در افکار عمومی جا بیندازند.

تاریخ انتشار: ۱۳:۱۹ - یکشنبه ۱۳۹۹/۱۰/۷

به گزارش صاحب نیوز؛ حمید باقری در نشست بصیرتی در بین مردم و بسیجیان نایینی گفت: الان مردم ایران در کنار تحریم ها از تحریف ها نیز رنج می برند تحریف یعنی اینکه واقعیت را واژگون نشان دادن، که این کار را بسیار سختر می کند.

کارشناس مسائل سیاسی و هادی سیاسی سپاه صاحب الزمان(عج) خطرناک ترین نوع تحریف را تحریف معنوی دانست و گفت: خطرناک ترین بخش تحریف جایی است که تحریف معنوی صورت می گیرد، زیرا در تحریف ظاهری، خیلی زود موضوع روشن و بر ملا می شود، چون عیان و آشکار است، اما گاهی تحریف ناظر به یک واقعه ای است که با یک روایت جعلی همراه می شود و واقعیت آن برای کسی روشن نیست.

وی به تحریم ها نیز اشاره کرد و گفت: معتقد هستم که گاهی تحریف مقدمه تحریم است. یعنی تحریم برای جا افتادن و اثر بخش شدن به تحریف نیاز دارد.در واقع تحریم به تنهایی کفایت نمی کند بلکه گاهی باید ابتدا تحریم اعمال شود و سپس تحریم را در افکار عمومی جا بیندازند.

این کارشناس مسائل سیاسی عامل ناامیدی مردم ایران را تحریف دانست و گفت: تحریف مردم ایران را نا امید می کند و همین ناامیدی سبب عقب افتادگی کشور و در نتیجه زمینه وابستگی به بیگانگان را فراهم می کند.

باقری در پایان از تمام بسیجیان به خصوص بانوان ایرانی خواست تا بصیرت زینب گونه داشته باشند، تا بتوانند حق و باطل را به درستی بشناسند و اجازه ندهند جریان تحریف بیشتر از این در کشورمان ایران، گسترش پیدا کند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد