صفحه اصلی » استان اصفهان » آغاز آسفالت ریزی قطعه حادثه خیز جاده مبارکه_بروجن

نماینده شهرستان مبارکه خبرداد؛

آغاز آسفالت ریزی قطعه حادثه خیز جاده مبارکه_بروجن

آسفالت‌ریزی قطعه اول و حادثه‌خیز جاده مبارکه به بروجن، حدفاصل سه‌راهی طالخونچه تا سه‌راهی قامیشلو آغاز شد.

تاریخ انتشار: ۱۴:۲۱ - یکشنبه ۱۳۹۹/۱۰/۷

به گزارش صاحب نیوز؛ پروین صالحی با اشاره به آسفالت‌ریزی قطعه اول و حادثه‌خیز جاده مبارکه به بروجن، حدفاصل سه‌راهی طالخونچه تا سه‌راهی قامیشلو، گفت: با توجه به حادثه‌خیز بودن قطعه اول این جاده، پیمانکار آن با تمام ظرفیت در حال انجام کار است به‌طوری که در حال حاضر یک ماه از برنامه زمان‌بندی شده جلوتر است و پیش بینی می شود به حول و قوه الهی تا اواخر بهمن ماه آسفالت ریزی این قطعه تمام شود و زیر ترافیک قرار گیرد.

نماینده شهرستان مبارکه با اشاره به مشکلات کشور و جذب بودجه اظهارکرد: از ابتدای کار تلاش ویژه‌ای داشتیم تا با جذب اعتبارات لازم و رفع موانع موجود مانع توقف اجرای این پروژه حتی برای یک روز شویم و به این تلاش تا انتهای کار ادامه خواهیم داد.

صالحی با بیان مشکلات خاص اجرای این پروژه گفت: قطعه اول این جاده نیاز به احداث هشت پل داشته و قطعات دوم و سوم نیز حداقل به بیست پل نیاز دارند و هرچه به سمت بروجن می‌رویم جاده کوهستانی می‌شود که این مسائل مانع احداث سریع این جاده می‌شود. بااین‌حال امیدواریم قطعه دوم که از سه‌راهی مجلسی تا سه‌راهی قامیشلو را شامل می‌شود در تابستان سال آینده به بهره‌برداری برسد. همچنین قطعه سوم و نهایی نیز اوایل سال ۱۴۰۱ به پایان خواهد رسید.

وی در انتها با اشاره به اینکه وضعیت این جاده قبل از دوره نمایندگی نیز از دغدغه‌های من بوده گفت: از روزهای اول شروع به کار به‌عنوان نماینده شهرستان، پیگیر حل مسائل و رفع موانع اجرای این پروژه مهم بوده‌ام و همکاری فرماندار و دیگر ارگان‌های شهرستان نیز دراین ‌خصوص قابل‌تقدیر است و آنچه می‌بینیم امروز یک وحدت جمعی در بخش‌های مختلف شهرستان برای به ثمر رسیدن این نیاز مهم شهرستان به وجود آمده است.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد