صفحه اصلی » سیاسی » مکتب شهید سلیمانی همان مکتب امام خمینی (ره) است/ حتی شهادت سردار موجب اتحاد در ایران شد

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه صاحب الزمان (عج):

مکتب شهید سلیمانی همان مکتب امام خمینی (ره) است/ حتی شهادت سردار موجب اتحاد در ایران شد

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه صاحب الزمان (عج) استان اصفهان گفت: مکتب شهید سلیمانی همان مکتب امام خمینی (ره) است

تاریخ انتشار: ۱۵:۵۴ - یکشنبه ۱۳۹۹/۱۰/۷

حجت‌ الاسلام رحمت‌ الله صادقی در گفت و گو با خبرنگار صاحب نیوز اظهار کرد: رهبر انقلاب در دیدار با ستاد برگزاری اولین سالگرد شهادت حاج قاسم سلیمانی فرمودند که شهادت سردار سلیمانی یک حادثه تاریخی است و یک حادثه معمولی نیست که از یادها برود؛ ایشان تأکید کردند که شهادت حاج قاسم سلیمانی در تاریخ ثبت شد و به عنوان یک نقطه روشن، به عنوان قهرمان ملت ایران و امت اسلام شد.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه صاحب الزمان (عج) استان اصفهان گفت: بالاخره ما ایرانی ها باید به خود افتخار کنیم که چنین مردی از بین ایرانی ها  با روحیه شجاعت، مقاومت، درایت، تیزهوشی و معنویت وجود دارد، این ها ویژگی های ایرانی قهرمان است؛ از بین ایرانیان قهرمان الگویی مانند شهید سلیمانی امروز ظاهر می شود و به عنوان یک نمونه ای از هزاران سلیمانی در کل جهان نمایان می شود.

وی افزود: آیت الله جواد آملی می گویند که ما امروز فردوسی نداریم که در رابطه با سردار شعر سرایی کند و واقعیت ها را بگوید.

حجت‌ الاسلام صادقی با بیان اینکه مکتب شهید سلیمانی همان مکتب امام خمینی (ره) است، تصریح کرد: مکتب شهید سلیمانی مکتب مقاومت و ولایتمداری، شهادت طلبی و ارادتمندی به اهل بیت (ع)، سخت کوشی و خستگی ناپذیری است؛ امروز مسئولان کشور باید سرعت در عمل را از این شهید عزیز بیاموزند.

وی اضافه کرد: من بارها با حاج قاسم برخورد داشتم و روحیه جهادی و انقلابی و اهل افراط و تفریط نبودن را در او دیده ام؛ حاج قاسم سلیمانی هدیه الهی به جمهوری اسلامی ایران بود که حتی پس از شهادت موجب اتحاد ایران شد.

مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه صاحب الزمان (عج) اصفهان با توضیح اینکه راجع به شهید سلیمانی هر چقدر بگوییم کم گفتیم، بیان کرد: حضرت علی (ع) زمانی که می خواستند مالک اشتر را معرفی کنند فرومدند که نمی دانید مالک که بود، ما هم امروز در مورد شهید سلیمانی همین را باید بگوییم.

وی در پایان گفت: شهید سلیمانی یک اسطوره بود که امروز از هر ویژگی او که بگوییم باز هم ویژگی دیگری دارد که باید فرماندهان و مسئولان و روسا از شهید سلیمانی که یک الگو عالی است، تأسی و فرمانبرداری کنند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد