صفحه اصلی » اقتصادی » بهره برداری از پروژه فیبر نوری شهرک صنعتی کمشچه با اعتبار 35 میلیارد ریال

فرماندار شهرستان برخوار خبرداد:

بهره برداری از پروژه فیبر نوری شهرک صنعتی کمشچه با اعتبار 35 میلیارد ریال

فرماندار شهرستان برخوار گفت: پروژه فیبر نوری شهرک صنعتی کمشچه با اعتباری بالغ بر ۳۵ میلیارد ریال با مشارکت اداره مخابرات شهرستان به مرحله بهره برداری رسید.

تاریخ انتشار: ۱۱:۰۸ - دوشنبه ۱۳۹۹/۱۰/۸

عبدالله بنهری در حاشیه آئین بهره برداری از فیبر نوری شهرک صنعتی کمشچه در گفت و گو با خبرنگار صاحب نیوز گفت: یکی از بسترهای مهم توسعه هر صنعتی، ارتباطات آن است.

وی افزود: ما امروز در شهرک صنعتی کمشچه که یکی از بهترین شهرک های صنعتی استان محسوب می شود، شاهد افتتاح پروژه فیبر نوری به طول 12 کیلومتر هستیم.

فرماندار شهرستان برخوار با بیان اینکه اجرای این پروژه در سال 96 تصویب شد، اظهار کرد: به همت هیئت امناء این شهرک و شرکت شهرک های صنعتی استان و با همکاری رئیس مخابرات شهرستان و پیگری های فرمانداری، این پروژه امروز با دسترسی 7 کارگاه از 30 کارگاهی که تقاضا داده بودند، به بهره برداری رسید.

بنهری عنوان کرد: 200 کارخانه در این شهرک وجود دارد که 70 درصد آن مشغول به کار و 30 درصد آن مشغول به ساخت و یا غیرفعال هستند.

وی با بیان اینکه در این شهرک بیش از 7 هزار نفر نیروی انسانی  مشغول به کار هستند، افزود: ان شاءالله شاهد توسعه هر چه بهتر صنعت در این شهرک صنعتی باشیم.

فرماندار شهرستان برخوار کل اعتبار این پروژه را 35 میلیارد ریال عنوان کرد و گفت: بخشی از این هزینه را هیئت امناء شهرک صنعتی کمشچه و شرکت شهرک های صنعتی استان و بخش دیگری از آن را اداره مخابرات شهرستان برخوار فراهم کردند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد