صفحه اصلی » اجتماعی » تعمیرات دکل های مخابراتی را به زمان بعد از امتحانات ترم اول دانش آموزان موکول کنید!

تعمیرات دکل های مخابراتی را به زمان بعد از امتحانات ترم اول دانش آموزان موکول کنید!

با توجه به برگزاری امتحانات دانش آموزان به صورت غیر حضوری مسئولان مخابرات از تعمیر دکل ها و دیش های مخابرات در این ایام خودداری کنند.

تاریخ انتشار: ۱۱:۵۸ - دوشنبه ۱۳۹۹/۱۰/۸

به گزارش صاحب نیوز؛ در هفته گذشته در شهر حسن آباد چندین نوبت از طرف شرکت مخابرات اقدام به تعمیر و نصب دیش بر روی دکل واقع در شهر حسن آباد کردند که باعث اختلال در آموزش غیر حضوری و ارسال نشدن سوالات امتحانی برای دانش آموزان شد که این امر باعث ناراحتی خانواده ها شده بود.

بعضی از والدین در گفتگویی با خبرنگار صاحب نیوز نسبت به این تعمیرات گلایه هایی را مطرح کردند.

محمد صادقی در مورد این وضعیت گفت: آیا مسئولان مخابرات از موضوع غیرحضوری بودن آموزش خبر ندارند امروز نیز در شهر حسن آباد این موضوع دوباره تکرار شد و بعضی از دانش آموزان جهت ارسال پاسخ سوالات با مشکل مواجه شدند.

وی ادامه داد: از مسئولان مخابرات می خواهیم که در این ایام که همه دانش آموزان پایه های مختلف در حال برگزاری امتحانات به صورت غیر حضوری هستند از تعمیر و دستکاری دیش ها و دکل های مخابراتی خودداری کنند.

مادر یکی دیگر از دانش آموزان نیز به خبرنگار ما گفت: از مسئولان آموزش و پرورش می خواهیم که این موضوع را با مسئولان مخابرات شهرستان اصفهان مطرح کنند تا مشکلی برای دانش آموزان پیش نیاید.

امینی پدر دو دانش آموز نیز در این خصوص اظهار کرد: در شرایط عادی در منطقه جرقویه علیا سرعت اینترنت ضعیف بوده و است حال اگر در حین برگزاری امتحانات اقدام به تعمیر و دستکاری دیش ها و خطوط ارتباطی کنند مشکلات زیادی برای خانواده ها و دانش آموزان به وجود می آید.

پدر یک دانش آموز دیگر هم ادامه داد: در هفته گذشته چون سرعت نت در منطقه پایین بود یک دیش به دکل اضافه کردند و به جای اینکه سرعت نت افزایش یابد در این هفته خیلی کمتر شده است و دانش آموزان با مشکل مواجه می شوند.

وی افزود: مخابرات که تمام هزینه ها را از مردم می گیرند و درآمدی خوبی هم دارد حداقل کاری انجام دهد که بهتر از گذشته شود نه اینکه بدتر شود.

صاحب نیوز آماده انتشار جوابیه شرکت مخابرات اصفهان در این رابطه است.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد