صفحه اصلی » ورزشی » استقبال و بدرقه کاروان دوچرخه سواران اصفهانی عازم گلزار شهدای کرمان

استقبال و بدرقه کاروان دوچرخه سواران اصفهانی عازم گلزار شهدای کرمان

کاروان دوچرخه سواران استان اصفهان متشکل از یک تیم 15 نفره به مناسبت پاسداشت اولین سالگرد سردار شهید سلیمانی با استقبال مسولان از نایین عبور کردند.

تاریخ انتشار: ۱۱:۴۳ - دوشنبه ۱۳۹۹/۱۰/۸

به گزارش صاحب نیوز؛ کاروان دوچرخه سواران استان اصفهان متشکل از یک تیم 15 نفره به مناسبت پاسداشت اولین سالگرد سردار شهید سلیمانی به مقصد کرمان و به منظور حضور در جواز مزار این شهید بزرگوار و ادای احترام به نمایندگی از جامعه ورزش شهرستان وارد نایین وپس از یک شب استراحت نایین رابه طرف سزد ترک کردند .

این تیم دوچرخه سوار به مناسبت پاسداشت اولین سالگرد سردار شهید سلیمانی ، از گلستان شهدای اصفهان به مقصد کرمان و به منظور حضور در جوار مزار این شهید بزرگوار و ادای احترام به نمایندگی از جامعه ورزش استان اصفهان سفر خود را آغاز کردند.

گروه مذکور که حامل یادبود تمثال مبارک مقام معظم رهبری و سردار شهید حاج قاسم سلیمانی اهدایی جامعه ورزش اصفهان به خانواده این سردار شهید هستند، با حضور در گلزار شهدای کرمان به این سردار بزرگ ادای احترام کرده و مراسم پرفیض زیارت عاشورا را در گلزار شهدای کرمان برگزار خواهند کرد.

گفتنی است کاروان اعزامی مذکور عصر یکشنبه هفتم دی ماه به شهرستان نایین رسیدند و مورد استقبال گرم مسئولین و جامعه ورزش شهرستان قرار گرفتند؛که پس از اسکان یک شبه در شهرستان در معیت تنی چند از مسئولان ضمن حضور در مزار شهدای آستان مقدس امامزاده سلطان سید علی (ع) نایین و تجدید میثاق با ایشان؛ نایین را به مقصد استان یزد ترک کردند.

مراسم استقبال و بدرقه 15 دوچرخه سوار استان اصفهان به استان کرمان به مناسبت اولین سالگرد شهادت سردار دلها حاج قاسم سلیمانی با حضور جمعی از مسئولین شهرستان نایین برگزار شد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد