صاحب نیوز

IMAGE11609155795957

احتکار 3 هزار و 567 حلقه لاستیک در اصفهان

رئیس پلیس امنیت اقتصادی فرماندهی انتظامی استان، از 3کشف هزار و 567 حلقه لاستیک احتکار شده به ارزش 45میلیارد ریال در عملیات ماموران این پلیس خبر داد.

کدخبر: 1032247
تاریخ انتشار: ۱۳۹۹/۱۰/۰۸ @ ۱۵:۳۵


به گزارش صاحب نیوز؛ سرهنگ کامران ریاحی اطهار کرد: ماموران پلیس امنیت اقتصادی فرماندهی انتظامی استان اصفهان در ادامه طرح ها و برنامه های  خود در خصوص مبارزه با محتکران کالاهای اساسی و مورد نیاز مردم، با اشرافیت و هوشمندی خود از احتکار تعداد زیادی لاستیک در دو انبار مطلع و بلافاصله موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.

وی افزود: ماموران پس از کسب اطلاعات لازم طی هماهنگی با مقام قضائی به همراه کارشناسان اداره صنعت، معدن و تجارت در محل حضور یافته و در بازرسی از انبارهای مذکور 3 هزار و 567 حلقه لاستیک ایرانی و خارجی خودروهای سواری که از مدت ها قبل در این انبارها نگهداری شده بودند را کشف کردند.

رئیس پلیس امنیت اقتصادی فرماندهی انتظامی استان اصفهان گفت: باتوجه به عدم ثبت انبار در سامانه جامع انبارها و عدم اعلام موجودی به اداره صنعت، معدن و تجارت استان موضوع احتکار لاستیک های مکشوفه محرز و انبارهای مذکور  با حکم مقام قضائی پلمب شدند.

سرهنگ ریاحی با بیان اینکه برابر ارزیابی کارشناسان مربوطه ارزش ریالی لاستیک های مکشوفه 45میلیارد ریال است گفت: در این رابطه 2 فرد متخلف به همراه پرونده برای انجام اقدامات قانونی تحویل مراجع قضائی شدند.#

انتهاي پیام/