صفحه اصلی » تولیدی » هر چه که از زمان شهادت حاج قاسم می‌گذرد ویژگی ‌های این شهید بیشتر مشخص‌ می ‌شود

هر چه که از زمان شهادت حاج قاسم می‌گذرد ویژگی ‌های این شهید بیشتر مشخص‌ می ‌شود

استاندار اصفهان گفت: هر چه که از زمان شهادت حاج قاسم سلیمانی می‌گذرد ویژگی ‌های این شهید بیشتر مشخص‌ می ‌شود

تاریخ انتشار: ۰۸:۵۲ - دوشنبه ۱۳۹۹/۱۰/۸

به گزارش صاحب نیوز؛ عباس رضایی شامگاه یکشنبه در نشست بررسی برنامه‌های ستاد دهه فجر و دهه بصیرت استان اظهار کرد: تولید محتوا در باره حاج قاسم سلیمانی باید متناسب با مخاطب باشد که مخاطب‌ شناسایی در این زمینه ضروری است.

استاندار اصفهان گفت: هر چه که از زمان شهادت حاج قاسم سلیمانی می‌گذرد ویژگی ‌های این شهید بیشتر مشخص‌ می ‌شود؛ شهادت سردار سلیمانی از یک طرح برای جامعه غبطه ‌آور است که چرا فرصت استفاده بیشتر از او را نداشتند.

وی افزود: از سوی دیگر برای او سعادت ابدی به همراه آورد زیرا او مردی بود که لیاقت چنین مردن خدایی را داشت؛ در برنامه‌ ها و شعارها باید مبتنی بر دوری از مسائل حاشیه‌ای و تکیه بر وحدت باشد.

رضایی با توضیح اینکه دلیل اصلی مشکلات امروز جامعه را تحریم‌ها ناجوانمردانه استکبار و بخشی را هم ناشی از شیوع شیوع ویروس کرونا است، بیان کرد: باید ظلم و ستم استکبار برای مردم تشریح و از سوی دیگر در برنامه‌ها و فعالیت‌ها، روح امید به جامعه تزریق شود.

وی اضافه کرد: فرصت فضای مجازی ظرفیتی است که باید در کلیه برنامه‌ها از آن به شکل احسن استفاده شود.

استاندار اصفهان با بیان اینکه توجه به وضعیت معیشتی مردم از دیگر اولویت‌ها در برنامه‌های ستاد دهه بصیرت است، تصریح کرد: نقطه حرکت جامعه ‌در این ایام سوق یابی فعالیت‌ها به سمت کمک‌های مومنانه است زیرا باید توجه داشته باشیم که رفع مشکلات معیشتی در درجه اول اهمیت قرار دارد.

وی ادامه داد: اگر هم و غم ما کمک‌های مومنانه باشد هم موجبات شادی دل مومنان و هم موجب شادی روح پاک حاج قاسم سلیمانی شدیم.

رضایی با بیان اینکه در این ایام باید با استفاده از تجارب دستگاه‌های مختلف و استان‌های دیگر از کلیه ظرفیت‌های موجود به نحو احسن استفاده شود، خاطر نشان کرد: آنگونه که از اصفهان انتظار می‌رود خلاقیت و میدانداری خود را در این ایام به منصه ظهور برساند.

وی با اشاره به همراهی و رفاقت صمیمانه حاج احمد کاظمی و حاج قاسم سلیمانی بیان کرد: این از ویژگی‌هایی بارزی است که در این ایام با سالگرد شهادت این دو شهید مناسبت دارد و لازم است بر آن نیز تاکید شود.

استاندار اصفهان با بیان اینکه امسال برنامه‌های بسیار مناسبی برای سالگرد شهادت سردار سلیمانی توسط دستگاه‌های مختلف با محوریت شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی برنامه‌ریزی شده است، تصریح کرد: باید ظرفیت‌ها در این زمینه بسیج شود و علاوه بر تولید محتواهای مناسب، ظرفیت‌های رسانه‌ای از جمله فضای شبکه دانش آموزش شاد به این موضوع اختصاص پیدا کرده است.

وی اضافه کرد: فرمانداری‌ها، ظرفیت فرهنگی شهرداری‌ها، دفاتر سازمان تبلیغات، ظرفیت‌های سپاه و بسیج و تبلیغات دینی در ایام فاطمیه و شهادت حضرت زهرا(س) بسیج شده‌اند تا برنامه‌های شایسته‌ای در این ایام برگزار شود.

رضایی با اشاره به برخی از برنامه های در این ایام گفت: برنامه‌های متعددی از جمله جمع‌آوری و توزیع کمک‌های مومنانه، آزادی ۱۱۰ زندانی جرایم مالی غیرعمد، مسابقات فرهنگی، تولید و توزیع محصولات رسانه‌ای در قالب صوتی، تصویری و متنی، رونمایی از تندیس حاج قاسم سلیمانی در یکی از مسابقات فوتبال، حرکت دوچرخه‌سواران از اصفهان به سمت مرقد شهید سلیمانی از جمله این برنامه‌هاست.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد