صفحه اصلی » فرهنگ و اندیشه » تفاوت حاج قاسم سلیمانی با دیگر فرماندهان نظامی دنیا از زبان مدافع حرم اصفهانی/ سردار سلیمانی چگونه در بین مدافعان حرم حاضر می شد؟

تفاوت حاج قاسم سلیمانی با دیگر فرماندهان نظامی دنیا از زبان مدافع حرم اصفهانی/ سردار سلیمانی چگونه در بین مدافعان حرم حاضر می شد؟

یکی از مدافعان حرم اصفهانی گفت: تفاوت سردار شهید سلیمانی به نظر من این بود که بحث رئیس و فرمانده که با نیروهای خود نگاه زیر دستانه داشته باشد نبود و به نیروهای و رزمندگان خود رفیق بود به جای اینکه رئیس و یا فرمانده آن ها باشد.

تاریخ انتشار: ۰۹:۲۱ - سه شنبه ۱۳۹۹/۱۰/۹

یکی از مدافعان حرم اصفهانی در گفت و گو با خبرنگار صاحب نیوز در خصوص سردار سلیمانی اظهار کرد: من در منطقه که بودم چند برخورد با حاج قاسم سلیمانی داشتم و یک روز با اینکه از عملیات آمده بود و خیلی خسته بود که می شد خستگی را از چهره ایشان متوجه شد اما زمانی که ما برای سلام و احوال پرسی پیش او رفتیم استقبال خیلی گرم و صمیمی از ما داشتند.

وی در خصوص محبوبیت سردار سلیمانی در بین رزمندگان و مدافعان حرم گفت: کار زمانی که برای خدا و به نیت خدا باشد، خود خداوند همه چیز را درست می کند و محبت او را در دل مردم از انقلابی گرفته تا قشر خاکستری جامعه، می اندازد.

این رزمنده اصفهانی افزود: علاقه جوانان برای حضور در بین مدافعان حرم زیاد بود و از زمانی که محبوبیت سردار سلیمانی در دل مردم بیشتر شد، این علاقه چند برابر شد؛ رزمندگان اسلام برای حفظ حریم اهل بیت (ع) و نجنگیدن با داعش در مرزها و شهرهای جمهوری اسلامی ایران در سوریه و عراق ایستاندند و شهید شدند.

وی در خصوص تفاوت حاج قاسم سلیمانی با دیگر فرماندهان نظامی دنیا، گفت: تفاوت سردار شهید سلیمانی به نظر من این بود که بحث رئیس و فرمانده که با نیروهای خود نگاه زیر دستانه داشته باشد نبود و به نیروهای و رزمندگان خود رفیق بود به جای اینکه رئیس و یا فرمانده آن ها باشد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد