صفحه اصلی » سیاسی » حاج قاسم باعث آبروی نظام و انقلاب هستند؛ ما باید مواظب باشیم که همین گونه باشیم

عضو مجلس خبرگان رهبری:

حاج قاسم باعث آبروی نظام و انقلاب هستند؛ ما باید مواظب باشیم که همین گونه باشیم

نماینده مردم اصفهان در مجلس خبرگان رهبری اضافه کرد: نگران هستیم که در رفتار و فعالیت هایمان کوتاهی کنیم؛ حجا قاسم و شهدا باعث آبروی نظام و انقلاب هستند و ما هم باید مواظب باشیم که همینگونه باشیم.

تاریخ انتشار: ۱۲:۳۵ - پنجشنبه ۱۳۹۹/۱۰/۱۱

آیت الله ابوالحسین مهدوی در گفت و گو با خبرنگار صاحب نیوز شهید حاج قاسم سلیمانی از افتخار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است، اظهار کرد: سردار شهید سلیمانی از همرزمان سرداران جنگ و یاران با اخلاص رهبری و نظام و امام بود و دنیا به چهره او آشنا است.

نماینده مردم اصفهان در مجلس خبرگان رهبری گفت: ما آرزو داریم که مانند او و حافظ راهشان باشیم؛ تجلیل از حاج قاسم تجلیل از شخص نیست و نیاز به تجلیل ندارند و همانگونه در قبر مطهر او نوشته شده که سرباز ولایت است.

وی افزود: شهدا نیاز به تجلیل ندارند اما ما نیاز داریم که تجلیل کنیم تا نسل های جدید بدانند که ما چنین افرادی را داشتیم؛ شورای شهر بدانند که مواظب باشند اگر می خواهند کاری کنند، سرداران راضی هستند.

آیت الله مهدوی با توضیح اینکه شهید ردانی پور، کاظمی، همت و خرازی و بسیار از اصفهان هستند و به این افتخار می کنیم، تصریح کرد: شهید کاظمی به شدت محبوب شهید حاج قاسم و شیفته اخلاق و مرام وی بود.

نماینده مردم اصفهان در مجلس خبرگان رهبری اضافه کرد: نگران هستیم که در رفتار و فعالیت هایمان کوتاهی کنیم؛ آن ها باعث آبروی نظام و انقلاب هستند و ما هم باید مواظب باشیم که همینگونه باشیم.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد