صاحب نیوز

1399100815470711821894944

بازی فوق‌العاده سختی مقابل پرسپولیس داریم اما آماده هستیم

سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن کار تیمش را در مصاف با پرسپولیس دشوار خواند و گفت که ذوبی‌ها آماده این بازی هستند.

کدخبر: 1032579
تاریخ انتشار: ۱۳۹۹/۱۰/۱۰ @ ۱۴:۴۳


به گزارش صاحب نیوز؛ رحمان رضایی در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل پرسپولیس اظهار داشت: بازی با پرسپولیس برای ما بازی سختی خواهد بود. بعد از حضور پرسپولیس در فینال لیگ قهرمانان آسیا و اتفاقاتی که افتاد و باعث لغو بازی شد، ما یک هفته بازی نکردیم و بعد از آن با گل‌گهر روبه‌رو شدیم که شرایط‌مان در آن بازی خوب نبود.

وی افزود: به لحاظ آمادگی مقابل گل‌گهر خوب نبودیم، اما برای بازی با پرسپولیس آماده‌ایم. پرسپولیس هم پس از بازی با نساجی خوب استراحت کرده و با یک روز استراحت بیشتر شرایط بسیار خوبی خواهد داشت. از طرفی آنها در خانه بازی می‌کنند و بازی فوق‌العاده سختی برای ما خواهد بود.

سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن خاطرنشان کرد: بازیکنان ما هم از شرایط کرونا دو هفته است که برگشته‌اند و شرایط بدنی‌شان بهتر است. البته یکی دو بازیکن ما هنوز مشکلاتی دارند و خودشان را نتوانستند به این بازی برسانند. امیدوارم در بازی فردا نمایش خوبی داشته باشیم. پرسپولیس تیم بزرگی است و شرایط خوبی دارد. این تیم فینالیست لیگ قهرمانان آسیا بوده است و در این بازی شرایط حساسی برای ما به وجود خواهد آورد. از طرفی با توجه به شرایط تیم ما در جدول، سعی خواهیم کرد شرایط‌مان را بهتر کنیم. البته همانطور که گفتم پرسپولیس تیم بزرگی است و ما باید با نهایت تمرکز و شرایط روحی بسیار خوب به مصاف این تیم برویم.

انتهای پیام/