صفحه اصلی » اقتصادی » کاهش تقاضا برای نارنگی و موز در بازار با وجود عقب نشینی قیمت ها

کاهش تقاضا برای نارنگی و موز در بازار با وجود عقب نشینی قیمت ها

بعد از افزایش ها پی در پی قیمت ها  در ماه های اخیر  در بسیاری از اقلام در چندروز اخیر قیمت ها ثابت مانده است؛ بازار در خرده فروشی های میوه و تره بار نسبت به قبل از شب یلدا با کاهش قابل توجه تقاضا رو به رو شده است با این وجود تقاضا برای نارنگی و موز در بازار کاهش پیدا کرده است.

تاریخ انتشار: ۰۹:۴۷ - پنجشنبه ۱۳۹۹/۱۰/۱۱

به گزارش صاحب نیوز؛ امروز  پنجشنبه 11 دی ماه خبرنگار صاحب نیوز با حضور در فروشگاه و مغازه ها، آخرین قیمت ها را در این بازار بررسی کرد.

نارنگی شمال هفت تا 14 هزار و کیوی هشت هزار تا ۱۳هزارو ۷۵۰ همچنین انار هشت تا 19 هزار وپرتقال تو سرخ شمال هشت هزارو ۷۵۰ تا ۱۵هزار تومان در دسترس مشتریان قرار دارد.

رطب ۲۲هزار تومان و نارگیل هر عدد ۱۴ هزارو 500 تا ۲۴ هزار تومان، به شش  تا ۱۲ هزارو ۵۰۰ و موز ۲۰ تا ۳۴ هزارو ۵۰۰ همچنین خیار گلخانه ای پنج تا هشت هزارو 500 به فروش می رسد.

زنجبیل ۱۲۰ تا ۱۸۰هزار تومان، هویج دو هزارو و 500 تا پنج هزارو 500، گوجه بوته ای دو هزار و 500 تا 6 هزار وکدو حلوایی پنج  تا هفت هزار عرضه می شود.

همچنین سیب زمینی دو  تا سه هزارو 500۰ و پیاز سفید سه  تا پنج هزار و بادمجان هزارو 500 تا دو هزارو 500 در دسترس مشتریان است.

*قیمت ماهی و میگو در بازار

ماهی آزاد ۲۰ تا ۲۵ هزار تومان و بچه شیر ۹۵ تا ۱۰۶ هزار و ۴۰۰ و قزل آلا ۴۴هزارو ۸۰۰ تا ۴۸ هزارو 500 و شوریده صید روز ۸۹ هزارو ۶۰۰ تا ۱۱۲هزار تومان همچنین چیلا ۲۲هزارو ۸۰۰ تا ۲۸ هزار تومان در بازار موجود است.

شاه میگو ۱۹۰ هزارو ۴۰۰ تا ۲۲۴ هزار تومان، میگو سر تیز ۵۰ هزارو ۴۰۰ تا ۵۶هزارتومان، حلوا سیاه ۸۹ هزار و ۶۰۰ تا ۱۰۰هزار و ۸۰۰، پرستو ۵۶ تا ۶۱هزارو ۶۰۰ تومان، سرخو چمن نیز ۸۹ هزارو ۶۰۰ تا ۱۰۰هزارو ۸۰۰ در دسترس مشتریان قرار گرفت.

*وضعیت اقلام دیگر در بازار 

در بازار خشکبار لپه از40 هزار تا 44 تومان و نخود از 21 هزار تا 24 هزار تومان برای مشتریان در دستر قرار گرفته است و همچنین عدس و ماش نیز از 22 هزار و 500 تا 25 هزار تومان در بازار عرضه می شود.

قند در بازار از کیلویی 9 هزار و 500 تا 14 هزار تومان در بازار عرضه می شود که با توجه به شکل های مختلف قیمت های متفاوتی را به خود اختصاص داده است و خرمای سطلی نیز نزدیک به 19 هزار تومان خرید و فروش می شود.

لوبیا چیتی نیز بین 31 تا 33 هزار تومان عرضه می شود و لوبیای قرمز با قیمت 24 تا 27 هزار تومان در بازار در دسترس مشتریان است.

بعد از افزایش ها پی در پی قیمت ها  در ماه های اخیر  در بسیاری از اقلام در چندروز اخیر قیمت ها ثابت مانده است؛ بازار در خرده فروشی های میوه و تره بار نسبت به قبل از شب یلدا با کاهش قابل توجه تقاضا رو به رو شده است.

به گفته عرضه کنندگان خرد میوه تمایل خریداران بیشتر روی پرتقال و سیب است و همچنین لیمو نیز می تواند در کنار این تقاضا قرار گیرد؛ تقاضا برای موز، کیوی و نارنگی نسبت به مدت مشابه با کاهش تقاضا رو به ور بوده است.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد