صفحه اصلی » آخرین اخبار ایران و جهان » وقتی حاج قاسم همراه با نظافتچیان، حرم علی بن موسی الرضا(ع) را جارو می زدند

وقتی حاج قاسم همراه با نظافتچیان، حرم علی بن موسی الرضا(ع) را جارو می زدند

دبیر کانون های خدمت رضوی استان اصفهان اظهار کرد: سردار با توجه به ولایت خاص مخلصانه نسبت به آقا علی بن موسی الرضا (ع) ملبس به لباس خادم افتخاری شدند و شواهدی بود که همراه با نظافتچیان حرم به جارو زدن می‌پرداختند و این نشانه اخلاص و حسن نیت ایشان بود وهم چنین سرمشقی برای دیگر خادمین رضوی بودند.

تاریخ انتشار: ۱۱:۳۹ - پنجشنبه ۱۳۹۹/۱۰/۱۱

مصطفی حج فروش پیرامون مکتب سردار سلیمانی در گفت و گو با خبرنگار صاحب نیوز گفت: سردار سلیمانی منحصر به فرد بود و به خاطر حسن نیت و صداقت و بزرگی و فعالیتی که ایشان داشت به حمدلله الگو و نمونه برای همه ما که هیچ، برای  بود و این خصوصیت ایشان را برجسته می کرد.

دبیر کانون های خدمت رضوی استان اصفهان در ادامه بیان کرد: سردار با بینش بزرگی که داشت خوب استکبار سلطه، دشمن را شناخت و با آنها مبارزه کرد ایشان پیروی از ولایت و ولایت مداری کرد و پیرو همین اعتقادی که به ولایت داشت به اصل اسلام و نظام اسلامی پرداخت.

حجه فروش در ادامه گفت: سردار با اصلی که داشت فعالیت‌های خود را در جبهه و جنگ و مبارزه با استکبار انتخاب کرد و کاری نبود که از همه ساخته باشد و خیلی از کسانی هستند که ایثار و از خود گذشتگی از خود نشان می‌دهند ولی ویژگی‌های خاص سردار را ندارد.

وی اظهار کرد: سردار با توجه به ولایت خاص مخلصانه نسبت به آقا علی بن موسی الرضا (ع) ملبس به لباس خادم افتخاری شدند و شواهدی بود که همراه با نظافتچیان حرم به جارو زدن می‌پرداختند و این نشانه اخلاص و حسن نیت ایشان بود وهم چنین سرمشقی برای دیگر خادمین رضوی بودند .

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد