صاحب نیوز

209fc01c-02be-4e29-8eff-b114ca1f7da5

ویژه نامه ریحانه النبی منتشر شد

نمايندگي مركز ملّي پاسخگويي به سوالات ديني در اصفهان گفت: ویژه نامه ریحانه النبی در برگیرنده مجموعه ای پرسش و پاسخ های منتخب با موضوع اخلاق و تربیت اسلامی، فقه و احکام و کلام و عقاید آماده و منتشر شده است.

کدخبر: 1032621
تاریخ انتشار: ۱۳۹۹/۱۰/۱۱ @ ۱۲:۲۱


به گزارش صاحب نیوز؛ حجت الاسلام محمد علیجانی اظهارکرد: در راستای رسالت مرکز ملّی پاسخگویی به سؤالات دینی در خصوص نیازسنجی و پاسخگویی به سؤالات موجود در متن جامعه و با توجه به سؤالات پربسامد مخاطبان پس از رصد و جمع آوري، طی فرایندهای علمي اقدام به پاسخگویی به سؤالات و شبهات در قالب بسته‌های تخصصی به صورت ويژه نامه انجام و در دسترس طلاب، دانشجویان و عموم مردم قرار گرفته است.

وی تصریح کرد: به مناسب دهه فاطميه تیم محتوایی 120 سؤال را شناسايي و نقشه محتوایی پرسش‌های دهه فاطميه در قالب 44 پرسش و پاسخ طراحی شد.

نمايندگي مركز ملّي پاسخگويي به سوالات ديني در اصفهان وابسته به دفتر تبلیغات اسلامی اصفهان گفت: ویژه نامه های «قافله عشق» برای دهه محرم و «غم هجران» برای مناسبت های ماه صفر منتشر شده است و ويژه نامه های ديگري به مناسبت فرارسيدن ايام الله دهه فجر و سالگرد بيانه گام دوم انقلاب در بهمن ماه در دستور كار مي باشد.

PDF ویژه نامه «ریحانه النبی سلام الله علیها» از اینجا دریافت کنید.

انتهای پیام/