صفحه اصلی » ورزشی » کار سخت ذوب آهن در انتهای جدول/ سبزپوشان از سه مدعی لیگ امتیاز گرفته اند

کار سخت ذوب آهن در انتهای جدول/ سبزپوشان از سه مدعی لیگ امتیاز گرفته اند

در این میان دو تیم اصفهان در نیمه های متفاوت جدول قرار گرفته اند؛ طلایی پوشان با 14 امتیاز در رده چهارم قرار گرفته و ذوب آهن با شش امتیاز در رده پانزدهم جدول قرار گرفته است.

تاریخ انتشار: ۱۲:۰۷ - شنبه ۱۳۹۹/۱۰/۱۳

به گزارش صاحب نیوز؛ لیگ برتر به ایستگاه نهم خود رسید و بازی های این هفته برگزار شد؛ اما برخی تیم ها یک بازی معوق دارند که جایگاه تیم ها می تواند با انجام این بازی های معوق تغییر کند؛ دربی پایتخت و سپاهان و پرسپولیس از جمله بازی های معوق مهم به حساب می آید.

در این میان دو تیم اصفهان در نیمه های متفاوت جدول قرار گرفته اند؛ طلایی پوشان با 14 امتیاز در رده چهارم قرار گرفته و ذوب آهن با شش امتیاز در رده پانزدهم جدول قرار گرفته است.

سپاهان بازی مهم در مقابل پرسپولیس را پیش رو دارد، بازی که می تواند طلایی پوشان را در صورت پیروزی به صدر جدول برساند؛ البته بازی های الکلاسیکو همیشه حساس و نفس گیر دنبال می شود و شاید نام الکلاسیکو نیز به همین خاطر بر این بازی نهاده شده است، بازی های اخیر این دو تیم در بیرون از مستطیل سبز نیز پر حاشیه دنبال شده است.

اما در پایین جدول نیز ذوب آهن کار سختی را در پیش دارد و فشردگی امتیازی در انتها نیز خروج سبزپوشان از این منطقه را سخت خواهد کرد؛ آنچه برای سبزپوشان جای امیدواری دارد عملکرد خوب آهن ها در ارائه بازی است که آن ها توانسته اند حتی از استقلال و پرسپولیس نیز امتیاز بگیرند و در مقابل آن ها به تساوی برسند و در مقابل گل گهر نیز همین اتفاق را رقم بزنند؛ سبزپوشان در ادامه بازی های سبک تری خواهند داشت اما به یک جنگ تمام عیار در انتهای جدول خواهند رسید.

حضور گل گهر و صنعت نفت آبادان در بالای جدول از نکات جالب جدول تا پایان هفته نهم است و استقلال نیز در حالی که دربی را هنوز برگزار نکرده در صدر جدول قرار گرفته است.

انتهای پیام/

 

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد