صفحه اصلی » اجتماعی » تدوین کتاب ابر قهرمان ایران من برای معرفی حاج قاسم با زبان کودکان

تدوین کتاب ابر قهرمان ایران من برای معرفی حاج قاسم با زبان کودکان

معاون هماهنگ کننده سپاه صاحب الزمان (عج) استان اصفهان گفت: کتاب ابر قهرمان ایران من به زبان کودکان برای معرفی حاج قاسم تهیه و تدوین شده است.

تاریخ انتشار: ۲۰:۰۵ - شنبه ۱۳۹۹/۱۰/۱۳

سرهنگ مرتضی عمومهدی در گفت و گو با خبرنگار صاحب نیوز با تسلیت سالروز شهادت حاج قاسم سلیمانی اظهار کرد: کشورهای غربی رویا پردازی می کنند و قهرمان های توهمی برای خود تولید می کنند و به رخ دنیا می کشند.

معاون هماهنگ کننده سپاه صاحب الزمان (عج) استان اصفهان گفت: متأسفانه ما قهرمان های واقعی ملی داریم که قابلیت معرفی در سطح بین المللی دارند اما در معرفی آن ها غفلت و کم کاری کردیم.

وی افزود: یکی از ابر قهرمان های دنیا، سردار حاج قاسم سلیمانی است که برای از بین بردن تروریست در دنیا زحمت های بزرگی را متحمل شدند.

سرهنگ عمومهدی با توضیح اینکه مقطعی به دلیل وجود گروهک تروریستی داعش خواب از چشم دنیا ربوده شده بود، بیان کرد: مردم دنیا زمانی که می خواستند در خیابان های کشور خود قدم بزنند، می ترسیدند و خواب به چشمانشان نمی رفت اما حاج قاسم باعث شد که این گروه تروریستی از بین برود.

وی اضافه کرد: کتاب ابر قهرمان ایران من به زبان کودکان برای معرفی حاج قاسم تهیه و تدوین شده است.

معاون هماهنگ کننده سپاه صاحب الزمان (عج) اصفهان با بیان اینکه 20 داستان از حاج قاسم سلیمانی در این کتاب نقل شده است، تصریح کرد: ما به دلیل اینکه کتاب ابر قهرمان ایران من اثربخش باشد و اثر تربیتی بلند مدت داشته باشد، از این کتاب مسابقه ای طراحی شده است.

وی ادامه داد: با توجه به سفارش حاج قاسم برای اینکه تهدیدها را تبدیل به فرصت کنیم که تهدید فعلی شیوع ویروس کرونا است که باید آن را تبدیل به فرصت کنیم؛ جشنواره داستان نویسی برای دانش آموزان هم پیش بینی شده است

سرهنگ عمومهدی با توضیح اینکه یکی دیگر از اقدامات خوب، برگزاری اردوهای راهیان نور به صورت مجازی بود، گفت: 20 نفر در مناطق عملیاتی حضور پیدا کردند و ارتباط آنلاین با 25 هزار دانش آموزان استان در حال انجام است.

وی افزود: آموزش و پرورش زیر ساخت این فعالیت ها را فراهم کرد و همکاری های خوبی بین آموزش و پرورش  بسیج برای برنامه ریزی های متعدد ایجاد شده است.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد