صفحه اصلی » استان اصفهان » رونمایی از ۵ کتاب متفاوت با محوریت شهید سلیمانی در اصفهان

رونمایی از ۵ کتاب متفاوت با محوریت شهید سلیمانی در اصفهان

مراسم رونمایی از پنج عنوان کتاب و ادای دین ناشران استان اصفهان به مقام سردار شهید حاج قاسم سلیمانی امروز برگزار شد.

تاریخ انتشار: ۱۵:۴۶ - یکشنبه ۱۳۹۹/۱۰/۱۴

به گزارش صاحب نیوز؛ صبح امروز مراسم رونمایی از پنج عنوان کتاب و ادای دین ناشران استان اصفهان به مقام سردار شهید حاج قاسم سلیمانی برگزار شد.

مرتضی عمومهدی، معاون هماهنگ‌کننده سپاه صاحب الزمان (عج) استان اصفهان در طی این مراسم اظهار داشت: کشورهای دیگر با استفاده از قهرمانان خیالی و با نگارش کتاب و تهیه فیلم در امر پرورش کودکان خود اقدام می‌کنند، در کشور ما قهرمانان واقعی هستند که نتوانستیم به‌خوبی آن‌ها را به جامعه و جوانان معرفی کنیم.

وی افزود: باید شهدای قهرمان کشور ما به خوبی ابتدا به جامعه خودمان معرفی و پس از آن به عنوان قهرمان جهانی معرفی شوند؛ افرادی در طی چند ماه گذشته بدون چشم‌داشت و با کمترین امکانات تولید محتوای خوبی داشتند که جای تشکر فراوان دارد.

حسین قاسمی نیز در طی این مراسم اذعان داشت: این برنامه با عنوان ادای دین ناشران استان اصفهان به مقام سردار شهید حاج قاسم سلیمانی برگزار شد، ۶ کتاب سردار سرافراز، سرباز ولایت، آورتین، سرباز چهل ساله، سالنامه مکتب حاج قاسم و این مرد پایان ندارد امروز رونمایی شد؛ طی یک سال گذشته کتاب‌های خوبی تولید شد تا بتوانیم گوشه‌ای از زحمات حاج قاسم را به قلم بکشیم.

مسؤول حفظ آثار دفاع مقدس سپاه صاحب الزمان (عج) استان اصفهان اضافه کرد: کتاب‌های تولید شده برای نسل‌ها مختلف نوشته به ابعاد مختلف زندگی این شهید والا مقام اشاره شده است، سعی شده نسبت به توان انتشارات استان اصفهان اتفاقات خوبی رقم بخورد؛ کتاب‌های موجود در حال پیدا کردن بازار خود هستند و بیشتر به‌دنبال تأثیرگذاری فرهنگی این کتاب‌ها هستیم.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد