صفحه اصلی » آخرین اخبار ایران و جهان » دانشگاهيان و فريختگان مكتب سردار سليماني را در جامعه ترويج دهند

دانشگاهيان و فريختگان مكتب سردار سليماني را در جامعه ترويج دهند

رئیس مجمع بسیجیان استان اصفهان گفت: دانشگاهیان و فریختگان باید مکتب سردار سلیمانی را در جامعه ترویج دهند، در این راستا وصیت‌نامه ایشان بهترین سند برای ترویج راه ایشان در میان مردم است.

تاریخ انتشار: ۲۲:۴۷ - یکشنبه ۱۳۹۹/۱۰/۱۴

حجت‌الاسلام محسن طالب‌پور در گفت و گو با صاحب نیوز اظهار کرد: با تسلیت ایام سوگواری شهادت حضرت زهرا(س) و اولین سالگرد شهادت سردار سلیمانی، اظهار کرد: سردار سلیمانی همانگونه که رهبر معظم انقلاب در پیام تسلیت شهادت سردار بیان کردند، یک فرد عادی نبود بلکه یک مکتب و جریان بود؛ رهبر انقلاب تنها پس از امام خمینی (ره) برای حاج قاسم از مکتب نام بردند.

رئیس مجمع بسیجیان استان اصفهان با بیان اینکه مکتب بودن حاج قاسم، بسیار حائز اهمیت است و وظیفه ما را سنگین می کند، افزود: دانشگاهیان و فریختگان باید مکتب سردار سلیمانی را در جامعه ترویج دهند، در این راستا وصیت‌نامه ایشان بهترین سند برای ترویج راه ایشان در میان مردم است.

وی با اشاره به عشق و محبت سردار سلیمانی به خداوند و اهل بیت(ع)، بیان کرد: او نمونه‌ای واقعی از منتظر امام زمان(عج) بود و این ویژگی کاملا در اخلاق، رفتار و کردار ایشان نمایان بود.

حجت‌الاسلام طالب‌پور با تأکید بر اینکه رعایت حق‌الناس و حق‌الله، بهترین ویژگی سپهبد سلیمانی بود، خاطر نشان کرد: سردار سلیمانی در مدت حیات عبد واقعی خدا بودند و همه ما در عکس‌های ایشان دیدیم که همیشه تسبیح به دست و در حال ذکر گفتن هستند.

وی ادامه داد: سپهبد سلیمانی مخلص به تمام معنا بود؛ به دنبال مطرح کردن خود نبود و در راه خدا جهاد می‌کرد. هیچ کس سردار را در رسانه ملی در برنامه زنده مختص به ایشان مشاهده نکرد، فقط یک مستند آن هم پس از شهادت از ایشان پخش شد.

رئیس مجمع بسیجیان اصفهان با اشاره به روحیه شهادت طلبی حاج‌قاسم سلیمانی، بیان کرد: سردار سلیمانی آرزوی شهادت داشتند و در سخت ترین صحنه‌های جنگ حضور پیدا کردند و خداوند نیز توفیق شهادت را نصیبشان کرد.

رئیس مجمع بسیجیان استان اصفهان با بیان اینکه دائش توسط دشمنان اصلی ما با هدف ایران و اسلام هراسی ایجاد شد و سردار سلیمانی کسی بود که سفره این گروه را برچید. اکنون نوبت ما و مسئولان است که ادامه دهنده راه ایشان باشیم و با دشمنانمان مقابله کنیم.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد