صفحه اصلی » اجتماعی » اتمام غربالگری سلامت نایین با رزمایش رهروان حاج قاسم

اتمام غربالگری سلامت نایین با رزمایش رهروان حاج قاسم

فرمانده سپاه نایین :مرحله اول غربالگری سلامت شهرستان نایین با اجرای رزمایش رهروان حاج قاسم به نیابت حاج قاسم به اتمام رسید.

تاریخ انتشار: ۲۰:۴۶ - یکشنبه ۱۳۹۹/۱۰/۱۴

به گزارش صاحب نیوز؛ سرهنگ مهدی زاده گفت: مرحله اول غربالگری سلامت خانواده ها با اجرای رزمایش رهروان حاج قاسم به نیابت از سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی در محلات شهرستان نایین پایان یافت.

وی ادامه داد:این برنامه که با حضورخانم ازاد نماینده محترم مردم شهرستان نایین و خور و بیابانک در مجلس شورای اسلامی و جمعی از مسولین همراه بود ، توجیه و شیوه اجرا توسط کارشناسان بهداشت همراه با ویژه برنامه فرهنگی در مسجد امام حسین ع نایین به اجرا در امد.

فرمانده سپاه ادامه داد:این رزمایش که با حضور 24تیم متشکل از بسیجان قرارگاه های حافظان سلامت محله پایگاههای مقاومت بسیج انجام پذیرفت ، منازل باقی مانده ،مورد غربالگری قرار گرفت .

از ابتدای طرح تشکیل 26 قرارگاه حافظان سلامت محله در مساجد و محلات شهرستان با محوریت ایمه جماعت مساجد و دبیری و اجرا توسط پایگاههای مقاومت بسیج در غالب 126 تیم غربالگری انجام شده است

وی اهداف قرارگاه ها شناسایی و ارجاع بیماران به مراکز درمانی ، اموزش چهره به چهره خانواده ها در خصوص رعایت توصیه نامه های بهداشتی ، شناسایی و کمک به خانواده های نیازمند و…….اعلام کرد.

شهرستان نایین با بیش از 39 هزار نفر جمعیت در 140 کیلومتری شرق اصفهان قراردارد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد