صفحه اصلی » تولیدی » تشیع جنازه شهید سلیمانی یک سیلی محکم به استکبار جهانی بود

تشیع جنازه شهید سلیمانی یک سیلی محکم به استکبار جهانی بود

پژوهشگر مسائل سیاسی گفت: همانطور که رهبر معظم انقلاب فرمودند سردار سلیمانی بعد از شهادت اولین سیلی بسیار محکم را در عرصه جنگ نرم به دشمن زد و یک تشیع جنازه بسیار باشکوه که در جهان نظیرش را نداشتیم، قشر سفید با تمام قوا وارد صحنه شد و انبوهی از قشر خاکستری در این تشیع جنازه شرکت کردند و این یک سیلی محکم در حوزه جنگ نرم بود.

تاریخ انتشار: ۱۴:۰۸ - دوشنبه ۱۳۹۹/۱۰/۱۵

نامدار مقدم در گفت گو با خبرنگار صاحب نیوز اظهار کرد: همانطور که رهبر معظم انقلاب فرمودند سردار سلیمانی بعد از شهادت اولین سیلی بسیار محکم را در عرصه جنگ نرم به دشمن زد و یک تشیع جنازه بسیار باشکوه که در جهان نظیرش را نداشتیم، قشر سفید با تمام قوا وارد صحنه شد و انبوهی از قشر خاکستری در این تشیع جنازه شرکت کردند و این یک سیلی محکم در حوزه جنگ نرم بود.

پژوهشگر مسائل سیاسی گفت: سردار دل ها توانست ذهن و قلب افراد را نه تنها در ایران بلکه در کل فضای مستضعفین جهان و کل جبهه ی ضد استکباری علیه استکبار جهانی عمل می کنند توانستد یک دلبری ایجاد کنند که همه  بعد از شهادت سردار سلیمانی در تمام نقاط دنیا از آمریکای لاتین،آفریقا، اروپا، آسیا مراسم گسترده گرفتند و یادشان را گرامی داشتند.

وی افزود: ما امروز در عصر جنگ جهانی چهارم هستیم، این ادبیاتی که دشمن غربی به این ساختاری که در آن قرار داریم می گوید و جنگ جهانی چهارم علیه اسلام است با 4 لایه اسلام هراسی، ایران هراسی، اسلام ستیزی، ایران ستیزی و ما امروز در فاز ایران ستیزی به معنای اهم قرار داریم و سردار سلیمانی فاتح جنگ جهانی چهارم است، امروز جبهه مقاومت، جبهه انقلاب اسلامی به واسطه بزرگانی چون حاج قاسم سلیمانی سردار عزیز ما پیروز بوده و توانست در این جنگ های مختلف پیروز باشد.

نامدار مقدم پژوهشگر تأکید کرد: امروز که به سالگرد شهید سلیمانی نزدیک می شویم یک بخش از انتقام سخت این است که ما از قواعد کفار به پیروی و تاسی از سردار دل ها از این قواعد پیروی نکنیم و آن قواعد را درحوزه های مختلف کنار بگذاریم و پیروی نکنیم.

وی اضافه کرد: در حوزه ساختار بهداشت که ما در ایام پاندمی کرونا کوید19 مبتنی بر نگاهی که خداوند دستور دادند به پیامبرشان و به تبع پیامبر به تمام افرادی که پیرو پیامبر حضرت محمد (ص) هستند ماباید از قواعد کفار پیروی نکنیم.

محقق حوزه سیاست بهداشت تصریح کرد: یکی از قواعد کفار که در جامعه حاکم است متاسفانه قواعد سازمان بهداشت جهانی در حوزه کوید 19 است امروز بعضی از مسئولان به پروتکل های WHO پایبند و آن را اجرا می کنند.

وی تاکید کرد: اگر می خواهیم از سردار دل ها پیروی کنیم و مبتنی بر منویات رهبر معظم انقلاب انتقام سخت بگیریم یک بخش از انتقام سخت، انتقام از قاتلین سردار عزیز است و انتقام سخت دیگر این است که ما مبتنی بر جهاد کبیر قواعد دشمنان خدا را رعایت نکنیم و پروتکل های مبتنی برنگاه عقیدتی وایدئولوژیک خودمان حتی در حوزه سلامت داشته باشیم.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد