صفحه اصلی » سیاسی » آمریکا با حضور در منطقه می‌خواست ایران را از غرب و شرق مهار کند

آمریکا با حضور در منطقه می‌خواست ایران را از غرب و شرق مهار کند

فرمانده سپاه صاحب‌الزمان استان اصفهان گفت: سران آمریکا این تحلیل را داشتند که برای حل مشکل بهتر است خود در منطقه خاورمیانه حضور یابند و با این هدف افغانستان و عراق را تحت اشغال درآوردند تا بتوانند با تکیه‌ بر توان نظامی، ایران را از غرب و شرق مهار کنند.

تاریخ انتشار: ۱۸:۱۳ - سه شنبه ۱۳۹۹/۱۰/۱۶

به گزارش صاحب نیوز؛ سردار مجتبی فدا ظهر امروز در مراسم تکریم و معارفه فرماندهان پیشین و جدید ناحیه مقاومت بسیج شهرستان شاهین‌شهر و میمه اظهار کرد: پس از شهادت سردار رشید ایران و جبهه مقاومت، همگان وظیفه‌ داریم مکتب شهید حاج قاسم سلیمانی که برگرفته از مکتب رهبری معظم انقلاب اسلامی و بنیان‌گذار جمهوری اسلامی است را تبیین و در جامعه گسترش دهیم.

فرمانده سپاه صاحب‌الزمان(عج) استان اصفهان خاطرنشان کرد: در مکتب حاج قاسم، ذوب شدن در ولایت، اخلاص کامل، عشق به مردم، خدمت‌گزاری، احیا و سربلندی ارزش‌های الهی و انسانی وجود دارد و این مکتب نباید فقط به حوزه نظامی محدود شود.

وی وصیت‌نامه این سردار رشید اسلام را عهدنامه توصیف و بر ضرورت معرفی مکتب حاج قاسم به‌ عنوان نماد انسان تراز اسلام ناب محمدی و در راستای صیانت از شعائر انقلابی و اسلامی در جامعه تأکید کرد.

سردار فدا شهید سلیمانی را قهرمان نجات مظلومان از چنگ اشغال گران تروریست آمریکا معرفی کرد و گفت: وی تلاش همه‌جانبه برای آزادی سوریه و عراق و نابودی گروهک‌های تروریستی از جمله داعش جنایتکار داشت.

فرمانده سپاه صاحب‌الزمان(عج) استان اصفهان اظهار داشت: در شرایطی که جبهه استکبار به دنبال تجزیه کشورهای منطقه بود، سردار دل‌ها با مدیریت جبهه مقاومت نگذاشت این نقشه شوم عملیاتی شود و پوزه متجاوزان به جان و ناموس ملت‌های منطقه را به خاک مالید.

وی بیان کرد: سران آمریکا این تحلیل را داشتند که برای حل مشکل بهتر است خود در منطقه خاورمیانه حضور یابند و با این هدف افغانستان و عراق را تحت اشغال درآوردند تا بتوانند با تکیه‌ بر توان نظامی، ایران را از غرب و شرق مهار کنند.

به گزارش صاحب نیوز، در مراسم تکریم و معارفه فرمانده پیشین و جدید ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان شاهین‌شهر و میمه، حمیدرضا مجیری به‌ عنوان فرمانده جدید این شهرستان معرفی شد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد