صفحه اصلی » استان اصفهان » برخوار » حاج قاسم هیچ وقت از دشمنان خدا نترسید

حاج قاسم هیچ وقت از دشمنان خدا نترسید

معاون هماهنگ کننده سپاه حضرت صاحب الزمان (عج) استان اصفهان گفت: حاج قاسم به دشمنان و کفار باج نمی داد، سر تعظیم در مقابل آمریکایی ها و صهیونیست ها فرود نمی آورد و هیچ وقت از دشمنان خدا نترسید و نلرزید چون از خدا می ترسید.

تاریخ انتشار: ۱۱:۱۴ - پنجشنبه ۱۳۹۹/۱۰/۱۸

به گزارش صاحب نیوز؛ سرهنگ مرتضی عمومهدی در مراسم یادواره شهدای ورزشکار شهرستان برخوار که در ذکرخانه علی ابن ابیطالب شاپورآباد برگزار شد، گفت: این ذکر خانه ها مکانی بوده که بسیار با ارزش است چون در آن فعالیت های مختلفی به واسطه ورزش پهلوانی انجام می شود.

وی افزود: ورزش پهلوانی یک ورزش بومی، سنتی و اصل ایرانی-اسلامی است و رهبر انقلاب هم چندین مرتبه به آن سفارش کردند.

معاون هماهنگ کننده سپاه حضرت صاحب الزمان (عج) استان اصفهان با اشاره به مکتب حاج قاسم گفت: در این مکتب، درس های فراوانی وجود دارد که البته حاج قاسم خود شاگرد مکتب اسلام بود.

وی با اشاره به آیه أَشِدّاءُ عَلَى الكُفّارِ رُحَماءُ بَينَهُم عنوان کرد: مصداق بارز عمل به این آیه، سردار شهید حاج قاسم سلیمانی است.

سرهنگ عمومهدی ادامه داد: او با دشمنان با غضب و عصبانیت و با دوستان با گشاده رویی و مهربان رفتار می کرد.

معاون هماهنگ کننده سپاه حضرت صاحب الزمان (عج) استان اصفهان خاطر نشان کرد: باید با کفار، دشمنان خدا، افرادی که به بزرگان دین ما اهانت می کنند و اسلام را زیر سوال می برند با تندی و محکم برخورد کرد.

وی تصریح کرد: حاج قاسم به دشمنان و کفار باج نمی داد، سر تعظیم در مقابل آمریکایی ها و صهیونیست ها فرود نمی آورد و هیچ وقت از دشمنان خدا نترسید و نلرزید چون از خدا می ترسید.

سرهنگ عمومهدی اظهار کرد: حاج قاسم وقتی در میدان جنگ میرفت و با رزمنده ها دیدار می کرد، آنها از وجود حاج قاسم در میدان انرژی می گرفتند.

معاون هماهنگ کننده سپاه حضرت صاحب الزمان (عج) استان اصفهان با بیان اینکه افرادی هستند که پا روی خون شهدا می گذارند، عنوان کرد: آنها از نردبان انقلاب بالا رفته و می روند و اکنون به پشت سر خود نگاه نکرده و به گذشته خود فکر نمی کنند؛ به فکر منافع شخصی خودشان هستند.

وی افزود: آنها بر عکس آیه أَشِدّاءُ عَلَى الكُفّارِ رُحَماءُ بَينَهُم رفتار می کنند؛ با افراد مظلوم و بی گناه با تندی و خشکی برخورد می کنند و با دشمنان اسلام خوش رفتاری می کنند.

سرهنگ عمومهدی در پایان خاطرنشان کرد: ما هم باید از مکتب حاج قاسم عبرت بگیریم و در مقابل دشمنان، کفار، زورگویان و دیگر افراد این چنینی با تندی و خشک برخورد کنیم و با افراد مظلوم، بی گناه، با خدا، با ایمان و دیگر افراد این چنینی با گشاده رویی و مهربانی برخورد کنیم.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد