صفحه اصلی » ورزشی » آوازه میزبانی اسکواش اصفهان به شرق آسیا هم رسیده است

آوازه میزبانی اسکواش اصفهان به شرق آسیا هم رسیده است

رئیس فدراسیون اسکواش گفت: در یک سال اخیر اسکواش اصفهان وضعیت خوبی نداشت اما میزبانی مقتدرانه اصفهانی‌ها در اسکواش را به خاطر داریم که آوازه‌اش در شرق آسیا نیز پیچید و باید این میزبانی‌ها ادامه‌دار شود

تاریخ انتشار: ۱۳:۵۱ - چهارشنبه ۱۳۹۹/۱۰/۱۷

به گزارش صاحب نیوز؛ مسعود سلیمانی پیش از ظهر امروز در مجمع انتخاباتی هیأت اسکواش استان اصفهان اظهار داشت: اسکواش استان اصفهان با رئیس قبلی هیأت هویت پیدا کرد البته سایر رئیس هیأت‌ها نیز در جهت توسعه این رشته در اصفهان تلاش کردند.

رئیس فدراسیون اسکواش افزود: عقد اخوت با هیچ‌کسی نبسته‌ام و به رئیس جدید نیز رأی ندادم که حرف از مهندسی مجمع هیأت اسکواش نباشد؛ در یک سال اخیر اسکواش اصفهان وضعیت خوبی نداشت و در ارزیابی کشوری در نیمه دوم جدول استان‌ها قرار گرفت.

وی تصریح کرد: با خلاقیت می‌توان موفقیت کسب کرد، در کنار هیأت‌ها هستیم و حمایت می‌کنیم اما هیأت‌های ورزشی در حال حاضر باید خودگردان باشند و به دوندگی زیادی نیاز دارد.

سلیمانی همچنین خاطرنشان کرد: میزبانی مقتدرانه اصفهانی‌ها در اسکواش را به خاطر داریم که آوازه‌اش در شرق آسیا نیز پیچید و باید این میزبانی‌ها ادامه‌دار شود؛ داوران اصفهان قوی هستند اما کرونا را بهانه کردند و فاصله گرفته‌اند، داوران اصفهان دوباره به سطح کشوری بازگردند.

رئیس فدراسیون اسکواش در پایان گفت: باید در بخش بانوان فعالیت بیشتری انجام شود و در کنار هیأت اسکواش خواهیم بود؛ همچنین امیدواریم برای راه‌اندازی پدل برنامه‌ریزی شود زیرا حیف است که نصف‌جهان پدل را نشناسد.

اسکواش باید به سمت فرهنگ‌سازی حرکت کند

سیدمحمد طباطبایی نیز اظهار داشت: امیدواریم رئیس جدید هیأت اسکواش طبق برنامه پیشنهادی پیش برود، وقتی برنامه مشخص شده گفته می‌شود، باید طبق همان پیش رفت و به افکار عمومی در قبال آن پاسخ داد.

مدیرکل ورزش و جوانان استان اصفهان ادامه داد: امیدواریم به اهداف کمی و کیفی در رشته اسکواش دست پیدا کنیم، اسکواش برای خارج شدن از مظلومیت خود باید به سمت فرهنگ‌سازی حرکت کند تا شاهد رشد رشته اسکواش در استان اصفهان باشیم.

وی همچنین تصریح کرد: امیدواریم همکاری لازم بین آموزش و پرورش و هیأت اسکواش شکل گیرد و دانش‌آموزان با این رشته بیشتر آشنا شوند و از ظرفیت‌های آموزش و پرورش در این زمینه استفاده شود.

طباطبایی در پایان بیان داشت: هرچقدر باشگاه بیشتری در اسکواش داشته باشیم، رشد و رونق این رشته در استان اصفهان بیشتر خواهد شد و اصفهان این ظرفیت را دارد.

خیلی از مردم هنوز با اسکواش آشنایی ندارند

بهزاد نویدنیا نیز در این مجمع اظهار داشت: برای ایجاد بستر مناسب برای کسب درآمد مربیان، ایجاد کارگروه فنی، تشکیل کمیته‌های فعال و استفاده از پیش‌کسوتان اسکواش اصفهان تلاش خواهیم کنیم.

رئیس هیأت اسکواش استان اصفهان افزود: همکاری با انجمن‌های دانش‌آموزی جهت آشنایی بیشتر دانش‌آموزان با اسکواش، ایجاد کورت اسکواش در دانشگاه‌ها و گرفتن میزبانی‌های مهم داخلی و بین‌المللی از دیگر برنامه‌های هیأت اسکواش خواهد بود.

وی در پایان گفت: خیلی از مردم هنوز با اسکواش آشنایی ندارند و باید در این زمینه فعالیت گسترده‌ای صورت گیرد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد