صفحه اصلی » اجتماعی » کمک های مومنانه در شرایط کنونی راه گشا و موثر است

کمک های مومنانه در شرایط کنونی راه گشا و موثر است

دادستان عمومی و انقلاب استان اصفهان گفت: کمک های مومنانه در این شرایط کنونی راه گشا و موثر است.

تاریخ انتشار: ۱۶:۵۱ - چهارشنبه ۱۳۹۹/۱۰/۱۷

به گزارش صاحب نیوز؛ علی اصفهانی ظهر امروز در آیین آزادی 100 زندانی جرائم غیر عمد به نیابت از سردار دلها، حاج قاسم سلیمانی اظهار کرد: از سردار فدا، بسیجیان و حقوقدانان بسیجی که این زمینه را برای آزادی این عزیزان فراهم کردند، تقدیر می کنیم.

دادستان عمومی و انقلاب استان اصفهان گفت: خدا در قرآن می فرماید که کسانی که ایمان بیاورند و باور قلبی داشته باشند و اعمال صالح انجام دهند محبت آن ها را در دل انسان ها می اندازد؛ مصداق این فرد در امروز شهید حاج قاسم سلیمانی بود.

وی افزود: سردار شهید سلیمانی خالصانه کار می کرد، زمانی که قدم بر می داشت ایمان قلبی داشت و عمل صالح انجام می داد، خالصانه بود و به تعبیر خود شهید در زمان خود هم شهید بود و به همین خاطر هم توفیق پیدا کرد که شهید شود و اینگونه در دل ها جای گرفت.

اصفهانی با بیان اینکه حضور در زندان از یک بعد باید خدا را شاکر باشند چرا که برخی از انسان هایی که خطا می کنند تا جایی می روند که به هلاکت می رسند، اضافه کرد: اما اگر جایی و در نقطه ای خداوند یک موقعیتی را برای انسان قرار می دهد تا انسان هوشیار شود و دوباره بتواند به زندگی صحیح برگردد که زندان یکی از این موقعیت ها است.

وی تصریح کرد: اگر زندانی از این موضوع درس عبرت بگیرد و برای آینده خود برنامه ریزی کند و از این فرصتی که در زندان دارد برای مطالعه و حفظ قرآن اقدام کند، قطعا تمسک به قرآن می تواند او را در آیه زندگی کمک و مسیر درست را طی کند.

دادستان عمومی و انقلاب اصفهان با توضیح اینکه اگر خود را اصلاح کنید گذشته مهم نیست و راه توبه و بازگشت همیشه باز است، بیان کرد: امیدوار هستم در این مدت بتوانید برای برنامه ریزی آینده زندگی خود بهترین تصمیم ها را بگیرد.

وی ادامه داد: اگر خالصانه کار کنیم و بازگشت خالصانه به سوی خداوند داشته باشید قطعا در آینده نزدیک برای آزادی شما راه باز می شود.

اصفهانی با بیان اینکه زمانی یک خانواده سرپرست خود را در زندان می بیند، با توجه به شرایط امروز کشور در تنگنای معیشتی قرار می گیرند، خاطر نشان کرد: این کمک های مومنانه در این شرایط کنونی راه گشا و موثر است و همه ما قدردان این کمک ها هستیم.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد