صاحب نیوز

آزادی زندانیان اصفهانی (9)

آزادی زندانیان غیر عمد و مالی یکی از جلوه های تفکر و فرهنگ بسیجی/درخواست از خیران برای کمک به زندانیان غیر عمد و مالی

رئیس کل دادگستری استان اصفهان گفت: امروز شاهد یکی از جلوه های تفکر و فرهنگ بسیجی در استان اصفهان بودیم، بسیج حقوقدانان و با فرماندهی سپاه استان و همکاری خیران یک اقدام و ابتکار قابل تقدیر داشت.

کدخبر: 1033832
تاریخ انتشار: ۱۳۹۹/۱۰/۱۷ @ ۲۲:۰۵


به گزارش صاحب نیوز؛ محمدرضا حبیبی در حاشیه آیین آزادی 100 زندانی جرائم غیرعمد به نیابت از سردار دلها، حاج قاسم سلیمانی در جمع خبرنگاران اظهار کرد: امروز شاهد یکی از جلوه های تفکر و فرهنگ بسیجی در استان اصفهان بودیم، بسیج حقوقدانان و با فرماندهی سپاه استان و همکاری خیران یک اقدام و ابتکار قابل تقدیر داشت.

رئیس کل دادگستری استان اصفهان گفت: بسیجیان و خیرین امروز آزادی 100 نفر از زندانیان مالی را فراهم کردند.

وی افزود: به این اقدام خداپسندانه نه تنها آزادی 100 نفر بلکه وسیله آزادی صدها نفر را فراهم شد؛ خانواده های زندانیان که در سختی بودند با آزادی این زندانی ها از بند و مشکلات رها شدند.

حبیبی گفت:امیدوارم بتوانیم با این اقدامات در آینده شاهد آزادی بیشتر این زندانیان باشیم.

سردار مجتبی فدا هم در جمع خبرنگاران گفت: از همه مسئولان و خیرانی که این امکان را فراهم کردند تا در راستای کمک های مومنانه به نیابت از نذر سردار شهید حاج قاسم سلیمانی، در مرحله دوم 100 نفر از زندانیان آزاد شوند، تشکر می کنم.

درخواست از خیران برای کمک به زندانیان غیر عمد و مالی

فرمانده سپاه صاحب الزمان (عج) استان اصفهان با بیان اینکه این کار امکان دیگری برای خدمت رسانی به مردم است، اظهار کرد: این فرصت را مغتنم بشماریم و قدردان خیرین باشیم و از دیگر خیرین سطح استان درخواست می کنیم که به کمک دستگاه قضایی بشتابند و مددجویانی که به صورت جرائم غیر عمد و مالی در زندان هستند، آزاد شوند.

وی افزود: خدمت و ارتباط با مردم و کمک به امنیت و آرامش و آسایش مردم خصوصیت شهدا است و خدا را شاکر هستیم که این تفکر در بین مردم و خیرین است.

انتهای پیام/