صفحه اصلی » استان اصفهان » برخوار » پرداخت حق عدم کشت به کشاورزان با سوء مدیریت همراه است

پرداخت حق عدم کشت به کشاورزان با سوء مدیریت همراه است

عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه کشاورزان می خواهند از حق و حقوقشان دفاع کنند، گفت: در پرداخت حق عدم کشت به کشاورزان سوء مدیریت است.

تاریخ انتشار: ۱۷:۵۳ - پنجشنبه ۱۳۹۹/۱۰/۱۸

به گزارش صاحب نیوز؛ سید ناصر موسوی لارگانی در حاشیه جلسه شورای آب‌بران شهرستان‌های غرب، شمال و جنوب حوزه زاینده رود در جمع خبرنگاران با اشاره به نحوه برگزاری این جلسات برای کشاورزان گفت: قرار بر این شد که شهرستان های غرب، شمال و جنوب یا به تعبیری آب بران حوزه زایند رود جلساتی را هر سه ماه یکبار داشته باشند که اولین جلسه در شهرستان خمینی شهر برگزار و دومین جلسه در شهرستان برخوار برگزار شد.

عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی  با بیان اینکه جلسه بعدی این شورا در اسفند ماه و در شهرستان فلاورجان برگزار خواهد شد، افزود: هدف از برگزاری این جلسات این است که در ارتباط با مشکلات کشاورزان به ویژه در بحث آب و آب زاینده رود که حق مسلم کشاورزان است، تصمیماتی گرفته شود تا مشکل آن ها حل شود؛ چون بارها در مجلس بیان و در جلساتی که وزرای مربوطه حضور داشته اند مطرح کرده ایم.

نماینده مردم فلاورجان در مجلس شورای اسلامی هدف دوم برگزاری این جلسات را برای احقاق حقوق کشاورزان دانست و عنوان کرد: ما از نمایندگان مجلس و مسئولان مربوطه دعوت کرده ایم تا حضور پیدا بکنند و مشکلات و مسائل کشاورزان را بشنوند.

موسوی لارگانی تصریح کرد: کشاورزان می خواهند از حق و حقوقشان دفاع کنند و حرف غیر مرتبطی نمی زنند.

وی با بیان اینکه در پرداخت حق عدم کشت به کشاورزان سوء مدیریت وجود دارد، خاطرنشان کرد: یکی از برنامه های جلسات این شورا این است که پیگری کنیم تا حق این کشاروزان ضایع نشود.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد