صفحه اصلی » اقتصادی » متقاضیان جامانده اصفهانی طرح اقدام ملی مسکن ثبت‌نام کنند

متقاضیان جامانده اصفهانی طرح اقدام ملی مسکن ثبت‌نام کنند

معاون مسکن و ساختمان اداره کل راه و شهرسازی استان اصفهان ‘گفت: ثبت‌نام مرحله سوم طرح اقدام ملی مسکن از ساعت ۱۰ صبح روز پنجشنبه ۱۸ دیماه در استان اصفهان همزمان با دیگر استان‌ها آغاز شد.

تاریخ انتشار: ۱۰:۱۰ - جمعه ۱۳۹۹/۱۰/۱۹

به گزارش صاحب نیوز؛ امیر زاغیان اعلام کرد: متقاضیان فاقد مسکن از ساعت ۱۰ صبح روز پنجشنبه می‌توانند نسبت به ثبت‌نام جدید در طرح مسکن ملی استان اصفهان اقدام کنند.

 معاون مسکن و ساختمان اداره کل راه و شهرسازی استان اصفهان بیان داشت: در مرحله نخست، ثبت‌نام متقاضیان جدید در شهرهایی که در آنها اراضی جدید احصا شد، فراهم شده است. این مرحله برای ثبت‌نام متقاضیان جدید در شهرهای فاقد ثبت‌نام در مراحل قبل و بر اساس ظرفیت‌های احصاشده در ۱۵ شهر استان شامل آران و بیدگل، نجف‌آباد، نطنز، طرق رود، چرمهین، باغشاد، زاینده‌رود، دامنه، بوئین و میاندشت، جوشقان قالی، کامو و چوگان، مشکات، ونک، بیده و جوزدان برنامه‌ریزی شده است.

وی تصریح کرد: متقاضیان این شهرها می‌توانند از تاریخ بازگشایی سامانه ۱۰ صبح روز پنجشنبه (۱۸ دی) با مراجعه به سامانه tem.mrud.ir بر اساس برنامه زمان‌بندی مندرج در سایت نسبت به ثبت نام بر اساس شرایط اعلامی اقدام کنند.

زاغیان خاطرنشان کرد: با توجه به محدودیت تامین اراضی، پس از پالایش و احراز شرایط، متقاضیان نهایی به میزان ظرفیت احصا شده از بین متقاضیان تاییدشده انتخاب خواهند شد.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد