صفحه اصلی » ورزشی » سپاهان خود را به عنوان یک مدعی مطرح کرده است

سپاهان خود را به عنوان یک مدعی مطرح کرده است

مربی فوتبال گفت: تیم فوتبال سپاهان نشان داد که بهتر از فصل گذشته بازی می کند و توانسته برخی از مشکلات خود که برجسته ترین آن در گلزنی بود را از بین ببرد که این یک نکته بسیار مثبت است

تاریخ انتشار: ۱۸:۰۷ - جمعه ۱۳۹۹/۱۰/۱۹

داوود عابدی در گفت و گو با خبرنگار صاحب نیوز اظهار کرد: لیگ برتر به مرحله ای رسیده است که تیم ها باید با کمترین اشتباه به میدان بروند و هر تیمی بتواند بهتر در کسب نتیجه ظاهر شود در ادامه و نیم فصل دوم شرایط بهتری خواهد داشت.

مربی فوتبال گفت: تیم فوتبال سپاهان نشان داد که بهتر از فصل گذشته بازی می کند و توانسته برخی از مشکلات خود که برجسته ترین آن در گلزنی بود را از بین ببرد که این یک نکته بسیار مثبت است.

وی افزود: اما کمی در دفاع دچار مشکل است که باید دید نویدکیا برای این مشکل تیم چه تدبیری را به کار خواهد بست؛ اینکه بگوییم سپاهان قهرمان می شود یا خیر عملاً این نوع پیش بینی ها در فوتبال خیلی زود تغییر می کند.

عابدی گفت: آنچه مسلم است این بوده که سپاهان در لیگ بیستم به عنوان یک مدعی ظاهر شده است اما کار سختی برای قهرمانی دارد؛ چرا که چند رقیب دارد که مدت ها از قهرمانی دور بودند و این فصل را نمی خواهند از دست دهند.

وی اذعان کرد: نویدکیا نشان داد که به خوبی تیم ها را آنالیز می کند و یک تیم خوب را در کادر سپاهان جمع کرده است که در تغییرات بازی این آنالیز ها به خوبی نمایان است.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد