صفحه اصلی » استان اصفهان » کلید حل مشکلات کشور حرکت جهادی است نه دولت آمریکا

کلید حل مشکلات کشور حرکت جهادی است نه دولت آمریکا

رئیس شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه استان اصفهان با تأکید بر اینکه امروز حرکت جهادی می‌تواند کشور را از بحران نجات دهد، گفت: امروز چشم به آمریکا و عواملش و دولت جدید مشکل ما را حل نخواهد کرد

تاریخ انتشار: ۱۸:۲۳ - جمعه ۱۳۹۹/۱۰/۱۹

به گزارش صاحب نیوز؛ حجت‌الاسلام علیرضا فرهنگ ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه شهرضا با بیان اینکه استان اصفهان با برخورداری از حدود ۹۰ نماز جمعه در سطح کشور در رأس نمازهای جمعه است، اظهار داشت: ۹۰ پایگاه و تریبون ولایت بهترین فرصت است که به نفع مردم و به اهدافی انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در طی آن شهیدان زیادی را تقدیم کرد، قدم برداشت.

رئیس شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه استان اصفهان با بیان اینکه نماز جمعه نقطه امیدی برای اتصال انقلاب و نظام به حکومت الهی امام عصر (عج) است، افزود: اگر جامعه‌ای بخواهد به اهداف والا و ارزشمند خود برسد، آن جامعه باید بر صراط خدای متعال که ترسیم کرده است، حرکت کند.

وی با بیان اینکه یکی از راه‌های رسیدن به سعادت آن است که در آن جامعه گناه و معصیت نباشد گفت: امروز چهره نظام مقدس اسلامی در عالم اسلام و خارج از آن یک چهره بسیار خوب و روشنی است، امروز استکبار به برکت خون شهدا، ولایت و امامت لرزه بر اندام‌اش افتاده است.

فرهنگ با بیان اینکه امروز کاخ سیاه آمریکا، انگلیس و رژیم صهیونیستی از عظمت مردم و سلیمانی‌هایی که تربیت کرده‌اند به لرزه درآمده است، عنوان کرد: دومین راه سعادت آن است که از مسیر ولایت جدا نشویم، ولایت اساس دین است، بهترین وسیله و ابزار سعادت بشر ولایت و امامت است.

رئیس شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه استان اصفهان با بیان اینکه رهبر معظم انقلاب به قدری نفوذ کلام دارند که با سخنان‌شان تمام نقشه و اتاق‌های فکر استکبار را به هم می‌زنند، خاطرنشان کرد: سومین راه سعادت کار کردن برای خدا است، باید برای در عملی اخلاص و پاکی دیده شود.

وی با تأکید بر اینکه امروز حرکت جهادی می‌تواند کشور را از بحران نجات دهد، تصریح کرد: امروز چشم به آمریکا و عواملش و دولت جدید مشکل ما را حل نخواهد کرد، رئیس جمهور آمریکا نه توبه می‌کند و نه از مسیرش برمی‌گردد که بگوییم اگر توبه کنید ما هم برمی‌گردیم، این جنایت‌کاران اهل توبه نیستند.

فرهنگ با بیان اینکه امروز نظام ما فقط با گفتمان ولایت مشکلاتش حل خواهد شد، ادامه داد: مشکلات مردم بسیار جدی است، نتوانسته‌ایم جایگاه و شأن‌شان را حفظ کنیم؛ اما مردم وقتی به اصول انقلاب و اسلام برسند در کنار آن می‌مانند.

رئیس شورای سیاست‌گذاری ائمه جمعه استان اصفهان گفت: در مسیر جدید نماز جمعه برنامه‌های خوبی دیده شده، تکریم نماز جمعه، توجه ویژه ائمه جمعه سراسر کشور به محرومان و محرومیت‌زدایی و حرکت مسؤولان به سمت آن، تقویت ستادهای نماز جمعه و اجرای برنامه‌های فرهنگی از جمله این برنامه‌ها است.

دیدگاهتان را بنویسید

- دیدگاه شما، پس از تایید سردبیر در پایگاه خبری صاحب نیوز منتشر خواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد‌شد
- دیدگاه‌هایی که به غیر از زبان‌فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد‌شد